Ahmet Nur ÇebiBJK HaberleriSpor Haberleri

Ahmet Nur Çebi:  Valerien Ismael’e zarar vermek isteyebilirler

Beşiktaş Kulübü Erkek Basketbol Takımı ile Emlakjet arasında sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Vodafone Park’ta yapılan imza törenine Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyesi Umut Tahir Güneş ile iLab Holding Kurucusu Mustafa Say, Emlakjet Üst Yöneticisi Tolga İdikat katıldı.

Ahmet Nur Çebi “Emlak desteğinin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz”

Sporda sponsorlukların önemine dikkati çeken Ahmet Nur Çebi, şunları söyledi:

“Bundan sonra Akatlar’daki spor salonumuzun adı Emlakjet olarak anılacaktır. Basketbol takımımızın adı Beşiktaş Emlakjet olarak ifade edilecektir. Beşiktaş’ımızın basket takımının göğsünde Emlakjet firması yer alacaktır. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sporun artık çok profesyonelleştiği, ekonomik anlamda rakamların büyümeye başladığı, markaların başarı için daha fazla harcama yaptığı süreçte sponsor desteğinin ne kadar önem ifade ettiğini canlı yaşayanlardan biriyim. Bu desteğin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz.”

Beşiktaş Basketbol takımının bu sponsorluk nedeniyle rahat bir sezon geçireceğini söyleyen Çebi, “Emlakjet firmasını katkısından dolayı basketbol takımımızın daha rahat bir sezon geçireceğini düşünüyorum. Emlakjet firmasına bize verdikleri katkı için teşekkür ediyorum. Allah bereket versin. Allah size daha çok versin. Siz de daha çok kazanın ki seneye iki katını isteyelim. Ağanın eli tutulmaz, kapıyı çalarsak reddedilmeyeceğimizi biliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ersin Düzen Ahmet Nur Çebi’ye sordu: “Hani hoca aramıyordunuz?”

Ahmet Nur Çebi : Basketbolda da altyapı önem vereceğiz

Basketbol takımına yıldız transferi konusunda sorulan soruyu da yanıtlayan Çebi, “Spor severlerin kafasında her zaman heyecanlı transferler vardır. Bunu yaşamak isterler. Öz kaynağa önem veren, kulübün içindeki sıkıntılardan çıkabilmesi için 2 senedir farklı bir strateji izliyoruz. Şu anda tercihim Akatlar’da misafir ettiğimiz çocuklardan 4 tane, 5 tane yıldız çıkarmak. Bunun için ekstra para veren birisi olursa da, getir yıldız oyuncuyu oynatalım deriz. Beşiktaş’ın geleceği 1 yıllık yıldızlarda değil, kendi içinden çıkardığı yıldızlarda olacaktır. Bütün branşlarda bunu yapmaya kararlıyız ve Büyük Beşiktaş’ın geleceğini hazırlayacağız” açıklamasında bulundu.

“Altyapı artık önemli. Tüm spor camiasına sesleniyorum, el birliğiyle bu çocukları kazanalım”

“Geçen sene basketbolda Bandırma’dan aldığımız genç çocuklarımız vardı. Onlarla beraber inanılmaz başarılı bir sezon geçirdik. Ahmet Kandemir hocamıza bu konuda teşekkür ediyorum. Spor ekonomisinin sıkıntılı olduğu süreçten çıkabilmenin çözümünün öz kaynak olduğunu ifade ettim. Bu genç çocuklarımızdan Alperen Şengün ve Şehmus Hazer kardeşlerimiz kulübümüze ekonomik katkı vererek gitti. Bu projenin ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk. Şimdi de 14-16 yaş arasında Bandırma’dan gelen çocuklarımız Akatlar’daki tesislerimizde yatıp kalkıyorlar, sporlarını yapıyorlar. 15’e yakın genç çocuğumuz olduğunu ve her birinin Alperen ve Şehmus olacağını görmekten mutlu olduğumuzu söylemek istiyorum.

Ceyhun Kazancı: “Bruno Pinheiro ile anlaştık”

“Ahmet Nur Çebi:  Valerien Ismael’e zarar vermek isteyebilirler'”

Ahmet Nur Çebi, “Son zamanlarda Valerien Ismael’in 3-5 maç sonra ayrılma ihtimalinden bahsediliyor.” şeklindeki soruya “İnşallah hoca bize kupayı kazandıracak. Biz hocamıza güveniyoruz. Bir ülkeye, bir takıma geliyorsunuz, oyuncularınız var ve onların bir oyun sistemi olabilir. Tüm bunları yürüttüğümüz bir süreç içindeyiz. Hocamıza güveniyoruz. Oluşturulmaya çalışılan algıya üzülüyorum. Bunu neden yaptıklarını bilmiyorum. Hocamızın Allah yolunu açık etsin, ben sonuna kadar yanındayım ve güveniyorum” dedi.

Basketbol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Umut Tahir Güneş, “Basketbol, Beşiktaş için çok önemli bir branş. Beşiktaş’ın şampiyonlukları, başarılarını bu seneye de taşımak istiyoruz. Sponsorluk için uzun pazarlıklar yaptık. Sponsorumuzun gücümüze güç katacağına eminim. Taraftarlarımızı bu sene Akatlar’a bekliyoruz. Önemli bir sürece girdik ve başarı hedefi koyduk. Bunu başaracağımızı düşünüyorum.

Törenin sonunda siyah-beyazlı takımın basketbolcuları Burak Can Yıldızlı, Okben Ulubay ve Yiğit Onan, iLab yetkililerine Beşiktaş Basketbol Takımı forması hediye etti.

Hürser Tekinoktay: Ahmet Nur Çebi’nin sakladığı gerçekler ile neden genel kurula gitmediği açıkladı

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu