Ünlülerin LÖSEV’e destek için yaptığı bez bebekler sergileniyor

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın (LÖSEV) 12. Yıl Kutlaması çalışmaları kapsamında Açelya Akkoyun, Bahar Korçan, Beren Saat, Cemil İpekçi, Çağla Şikel, Derya Baykal, Dilek Hanif, Hülya Avşar, Özgür Masur, Tülin Şahin ve Tuvana Büyükçınar’ın tasarladığı bez bebekler binlerce lösemi hastasının hayatını kurtaracak.

LÖSEV ve Trendus.com ile ortaklaşa hayata geçirilen “12. YILDA 12 BEBEK” projesiyle 11 ünlü sanatçı ve Trendus.com’un tasarladığı bez bebeklerin tanıtımı bu akşam İstinyePark’ta gerçekleştirilecek.

Saat 21:00’de başlayacak tanıtım resepsiyonunda şarkıcı Ege de mini konser verecek.

12. Yıl anısına 11 duyarlı sanatçı ve Trendus LÖSEV bez bebeklerine kendi yorumlarını da katarak yeniden giydirecek ve bezeyecek. Bez bebekler sanatçıların isimleri ile üretime dâhil edilecek ve onların isimleri ile satışa sunularak hayat kurtarmaya devam edecek.

Lösemi hastası çocukların hayatlarına hayat katacak bu projede yer alan sanatçılar; Açelya Akkoyun, Bahar Korçan, Beren Saat, Cemil İpekçi, Çağla Şikel, Derya Baykal, Dilek Hanif, Hülya Avşar, Özgür Masur, Tülin Şahin ve Tuvana Büyükçınar.

11 Ünlü isim ve Trendus.com tarafından tasarlanan 12. Yıl Bebekleri bu akşam yapılacak tanıtım resepsiyonundan sonra 9-14 Kasım 2010 tarihleri arasında İstinyePark’ta, 15-21 Kasım Tarihleri arasında da Palladium AVM de sergilenecek.

Radyo Tanıtım Sponsorluğunu Show Radyo’nun yürüttüğü proje daha sonra Ankara ve İzmir’de de sergilenecek 12. Yıl Bez Bebeklerinin üretilmesi ve satış sürecini www.ispanak.com.tr adresinden de takip edilebilecek.

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: