HaberSpor Haberleri

Roberto Hilbert imza atmak için geldi

hilbert2 e1277154277520Beşiktaş’ın Bundesliga ekibi Stuttgart’tan transfer ettiği Alman futbolcu Roberto Hilbert, İstanbul’a geldi.

Beşiktaş’ın yeni transferi Roberto Hilbert, İstanbul’a geldi. Siyah-beyazlı ekibin Almanya’nın Stuttgart takımından transfer ettiği Alman futbolcuyu İstanbul’a gelişinde, Atatürk Havalimanı’nda bir grup Beşiktaş taraftarı karşıladı.

Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu ile Mete Düren’in hazır bulunduğu karşılamada, taraftarlar Hilbert’e çiçek vererek sevgi gösterilerinde bulundular.

Alman futbolcu, Atatürk Havalimanı’na gelişte apronda 9 numaralı siyah-beyazlı formayı giyip, kendisini bekleyen taraftarların karşısına formayla çıktı.

Hilbert, havalimanında yaptığı açıklamada, Beşiktaş’a geldiği için mutlu olduğunu belirterek, ”Türkiye’nin en büyük kulübüne geldiğim için çok mutluyum. Benden büyük beklentiler olduğunu biliyorum. Böyle büyük bir kulübe kabul edildiğimden dolayı son derece gururluyum” dedi.

Alman futbolcu, taraftarların havalimanında kendisini karşılamasına da sevindiğini söyledi.

Hilbert ve yöneticiler, az sayıdaki taraftarın tezahüratları arasında havalimanından ayrıldılar.

Roberto Hilbert, yarın sabah sağlık kontrolünden geçtikten sonra, öğlen saatlerinde BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenecek törende kendisini siyah-beyazlı renklere bağlayacak sözleşmeye imza atacak.

Dikkati Çekenler
NationalTurk Haber
[adrotate group=”70″] [adrotate group=”66″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu