Beşiktaş Transfer

Beşiktaş Postası Yıldırım Demirören’in fonla transfer yönetiminin tüm detayları yazan yegane Beşiktaş gazetesidir.
Beşiktaş Transfer Haberleri ve tüm gerçekleri Beşiktaş Postası’ndan takip edebilirsiniz.

Haber
Talisca resmen açıklandı

Beşiktaş Futbol A.Ş. Anderson Talisca’nın transferi için görüşmelere başlandığını KAP’a (Kamuoyu Aydınlatma Platformu) bildirdi.

Haber
Gökhan Töre opsiyonlu kiralandı!

İngiltere Premier Lig kulüplerinden West Ham United’ın başkanı David Gold, Gökhan Töre’yi Beşiktaş’tan kiralık olarak transfer ettiklerini resmen açıkladı.

Haber
Yeniden hoşgeldin Q7

Beşiktaş, eski futbolcusu Ricardo Quaresma için kulübü Porto ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi. / Son Dakika…

Haber
Sağ beke Alman Beck

Daha önce sol beke Tosic’i transfer eden Beşiktaş sağ bek bölgesine de transfer yaptı! Siyah beyazlılar Hoffenheim’dan Andreas Beck ile 3 yıllık anlaşma sağladı.

Haber
Demba Ba’ya 14 milyon euro iddiası

UEFA’nın transfer kısıtlaması nedeniyle futbolcu satmadan bonservisli futbolcu transfer edemeyecek durumda olan Beşiktaş’ın, Demba Ba için Çin kulübü Shangai Shensua ile 14 milyon Euroya anlaştığı iddia edildi.

Haber
Atiba’nın sözleşmesi yenilendi

İç transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Atiba Hutchinson ile olan sözleşmesini 2 yıl daha uzattı. Atiba Beşiktaş’ta yıllık 1 milyon euro alacak.

Haber
John Carew transferinde inanılmaz soygun iddiası

Türk futbolundaki menajer rezaletini yazılarıyla ortaya döken Habertürk yazarı Atilla Türker, bugünkü yazısında da Beşiktaş’ın John Carew transferinde siyah beyazlı bir yöneticinin 600 bin doları cebine attığını ileri sürdü.

Haber
Tolgay Arslan resmen Beşiktaş’ta

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında defalarca gidip gelen Tolgay Arslan Beşiktaş’ta. Siyah beyazlı kulüp futbolcu ve kulübüyle görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

1 2 3 25