HaberSpor Haberleri

Bu neyin cezası sayın Hüseyin Çapkın?

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Wolfsburg maçında Yıldırım Demirören’e edilen küfürlerin ardından çıktığı avda amacına ulaştı ve küfür ettikleri gerekçesiyle aralarında amigo Alen Markaryan’ın da bulunduğu 36 taraftara 1 yıl statlara giriş yasağı ve 2 bin TL para cezası kesti.

Haziran ayında başladığı görev süresi boyunca Turkcell Süper Lig’de küfür edilen tek maç Beşiktaş – Wolfsburg maçı olacak ki Çapkın ve teşkilatı bu süre içinde sadece Beşiktaş taraftarına ceza verdi.

Cezanın maksatlı olduğu yorumlarına yol açan ilginç detay ise taraftarların tepkilerini gösterirken küfür etmemeleri için adeta çırpınan Alen Markaryan’ın da küfür ettiği gerekçesiyle tribünlerden men edilmesi.

Beşiktaş camiası bundan sonra oynanacak tüm karşılaşmalarda edilen küfürlerin cezasız kalıp kalmayacağını merak ediyor.

Dikkati Çekenler

Bir Yorum

  1. ‘taraftarların tepkilerini gösterirken küfür etmemeleri için adeta çırpınan Alen Markaryan’ın da küfür ettiği gerekçesiyle tribünlerden men edilmesi.’işte bu ilginç detay küçük bir gerçeği ortaya çıkarıyor o da muhalefetin hiç bir şekline gelecekte müsaade edilmeyeceğini ilan etmektir. Yıldırım Demirören Beşiktaşın Asi Ruh’u çarşının mutlaka sindirilmesinden yana. Gelişen herşey bunun işaretlerini veriyor. Uyarım Asi Ruh’u sindirmek isteyenler biraz da Beşiktaşlılığı sıradanlaştırarak endüstriyel futbolun önünü açıp, bütün farklılığımızı da sıradanlaştıracaklardır…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu