Günün OlayıBeşiktaşBJKGündemHasan AratSpor Haberleri

Bayram yağcı: “Hasan Arat ve arkadaşları Beşiktaş’ın yıldız almasını engellemek için Ata Aksu’ya baskı yaptı.”

Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Bayram Yağcı konuşma sırası geldiğinde Hasan Arat ve arkadaşları diyerek başladığı sözlerinde “Hasan Arat ve arkadaşları Beşiktaş’ın yıldız almasını engellemek için Ata Aksu’ya baskı yaptı” diyerek şok bir şekilde Süleyman Seba döneminin 2. Başkanı Hasan Arat için suçlamada bulundu.

“2000 Yılında 2. yıldızı takmak için dilekçe verdim. Kabul edilmedi sonradan 2002 yılında Ankaraya gittim. Arşivden 3 tane kitap buldum. Araştırdım. 1959 yılındaki pilot ligi çıkarttım.

Kulübe verdim yönetimden geçirdik. Bizi engeleyen ve tahkime giden Hasan Arat ve arkadaşları Beşiktaş’ın yıldız almasını engellemek için Ata Aksu’ya baskı yaptı.Yeter mi bu kadar ben orada neler çektim.” ifadelerini kullandı.

Serdar Bilgili: Hasan Arat seviyeyi düşürüyor

Bayram Yağcı’nı açıklamaları:

“Önemli bir gündü. Bana dün akşam bir şeyler geldi. Size şimdi bir tweet mesajı okuyacağım. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, “Sayın Divan Kurulu Başkanımız, kendisi işe yaptığım telefon konuşmasında açık açık giremeyeceğimi bana söylemiştir.

Bende kendisine yeniden gözden geçirmesini rica ettim ancak kabul görmedi, çok acayip değil mi? O kürsüden aleyhimde tek söz söyleyen de izin veren de hesap verir…

Sayın Yazıcıoğlu, sen önce bu kulübe gönderdiğin 2 milyon faturanın bir hesabını ver de. Hem yöneticilik yapıp hem de bunun üzerinden para kazanmak, yönetim kurulu üyesine yakışmayan bir davranıştır.

NationalTurk Haber

Sen bunun hesabını ver. 2000’li yıllarda yine böyle bir şey olmuştu o zaman da karşı çıkmıştım.

Değerli arkadaşlarım ben şöyle kronolojik hafızamızı tazelemek istiyorum. 2019-2021 süreci sayın başkanın seçildiği tarihten bu öncesinden bu güne yani 30 Mayıs’tan. Neler olmuş?

19 Mayıs 2019’da Fikret Orman yeniden seçilmiş. Abdullah Avcı çok ağır şartlarla teknik direktör alınmış.

Transfer dönemine bitmesine 1 hafta kala 5,6 oyuncu alelacele transfer edilmiş. Bankalarla borç yapılandırılması imzası atılmış. Yaklaşık 200 milyon para alınmış Eylül 2019’da kongre kararı almış, 2019 Ekim’de de Sayın Çebi başkanlığa seçilmiş.

Hasan Arat ve ortağı Ethem Sancak Siirt’e taşınıyorlar

“Ben son seçimde stratejik olarak sayın başkanda bunu biliyor kendisine oy verdim Hürser’e oy vermedim.”

Sayın Orman sen bu 4 ayın hesabını vereceksin. Sen 4 ayda ne oldu da kongreye gittin. 200 milyon para aldın, transferler yaptın, seçildin ben son seçimde stratejik olarak sayın başkanda bunu biliyor kendisine oy verdim Hürser’e oy vermedim.

Değerli arkadaşlarım bu 4 ayın hesabını kim verecek. Ne oldu da kongreye gitti? Ben siyasette olan bir insanım. Ne oldu da sen 4 ayda sen ne değişti de kongreye gitti. Ama iyi ki de gittin sayın Çebi başkanımız oldu.

Abdullah Avcı’yla olan sözleşmeyi sen nasıl yaptın? Bunun da hesabını vereceksin.

Bayram Yağcı sözlerinin son bölümünde “Yalçın Karadeniz’e darbe yapıldı kendisinden özür diliyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

Ethem Sancak Beşiktaş Kulübünden İhraç Edildi

Bayram Yağcı’dan Hasan Arat’a özür

Konu ile ilgili anadolu ajansında görevli Ali Fuat Tepe Divan toplantısı sonrası Bayram Yağcı Hasan Arat’tan özür dilediğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Ali Fuat Tepe’ni açıklamaları “Tweet sonrası Hasan Arat aradı. Söyledikleri özetle: İçinde olduğum ve Beşiktaş menfaatine olan bir girişimi engellemem mümkün mü?

Bilakis destekleyenlerden biriyim. Bayram bey ile konuşacağım. Kendisine yanlış bilgi verilmiş olabilir. Hemen ardından Bayram Yağcı aradı. Söyledikleri özetle: O yıldız için emek verenlerdenim.

Hasan Arat beyle görüştük, söylediklerim maksadını aşmış olabilir. Bir sonraki divanda kendisinden özür dileyeceğimi beyan ettim. Hasan bey yanlış bilgi olduğunu söyledi, benim için yeterli.” şeklinde oldu.

Fikret Orman geliyorum dedi, Hürser Tekinoktay belgeleri paylaştı

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu