BJK HaberleriHaberSpor Haberleri

Şenol Güneş: “Oyuncuları başarılıyken verdik, doğru değil! 3 gün sonra kimin gidip kalacağı belli değil”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği sohbet toplantısında çok önemli açıklamalar yaptı.

Şenol Güneş şunları söyledi:

“Fenerbahçe ile Tolgay Arslan konusunda anlaşma sağlanmış. Ben Şener ve Alper’den ikisini de tercih ederim ama oyuncuların anlaşmaları var tabi. Quaresma yüzde 90 takımdan ayrılacak gibi. Yerine o kalitede kimi alacağız? Vida ilgili ilk kez dün bir şeyler oldu. Ama takımda kalacak gibi duruyor. Ne olacağı belli olmuyor. Bu saatten sonra alacağımız oyuncunun da doğru olacağını düşünmüyorum.

Şenol Güneş Quaresma kendisi gitmek istedi !

Ricardo Quaresma’nın kendisi gitmek istedi. Öyle olunca ben de kal demedim. İpler kopma noktasına gelmiş. Maddi sıkıntılar vardı sanırım. Ailesi de gitmek istemiş. Sonra da kulübe ihtar çekmiş.

Babel ve Quaresma’nın gidişiyle farklı bir oyun oynamak zorunda kalacağız. Ljajic’ten daha fazla katkı gelmesi gerekiyor. Henüz istediğim seviyede oynamıyor.

Yönetim bana sözleşme uzatmak istediklerini söyledi ama resmi bir teklif almadım. Yeni sözleşme konusunda herhangi bir konuşma da geçmedi.

Kalecimi niye sattınız der miyim? Diyebilirim. Fakat karar alın ve yapılmış ise ne yapabilirim? Çok oyuncu verdik, çok oyuncuyu başarılı iken verdik. Bu doğru değil. Monaco bu sıkıntıları yaşadı. Bizde 3 gün sonra kimin gidip kalacağı belli değil.”

Ahmet Nur Çebi: “COIN, ZARAR VEREBİLİR, HUKUKİ DETAYLARI EN İNCE AYRINTISINA KADAR İNCELİYORUZ”

MESUT YILMAZ   |  YAŞAR AŞÇIOĞLU  |  ENGİN BALTACI  | AHMET NUR ÇEBİ | YILDIRIM DEMİRÖREN |  FİKRET ORMAN

Alaatin Çakıcı: “Ahmet Nur Çebi beni aradı”

[adrotate banner=”103″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu