BeşiktaşNeler Oluyor ?Spor Haberleri

Hasan Arat Londra’dan Ali Ece’yi arayıp dertleşmek istemiş

Hasan Arat Ali Ece ile gerçekleştirdiği telefonla görüşmesinde transferlerin neden gerçekleşmediğini açıklamış.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Transfer Gelişmelerini Ali Ece ile Paylaştı

Kış transfer döneminin son günlerinde, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, transferlerle ilgili yaşanan gelişmeleri spor yorumcusu Ali Ece’ye açıkladı. Arat, neden bazı transferlerin gerçekleşmediğini Ali Ece’ye detaylı bir şekilde aktarmış. Ali Ece Vole adlı YouTube kanalında bütün detayları anlattı.

Sevgililer Günü Turları

Hasan Arat Ali Ece görüşmesinden önemli notlar

“Hasan Arat Londra’dan beni arayarak ‘Kafamı toplayıp yalnız kalmak ve biriyle dertleşmek için sizi arıyorum’ dedi.”

“Hasan Arat, Barcelona Başkanı Laporta’ya “Bana arkadaşın olarak ‘Por Favor’ bir iyilik yap Romeu’yu bize ver” demiş. Fernando Santos da “Tam bizlik oyuncu” demiş. Tamamen anlaşma sağlanmış. Ertesi gün oyuncunun eşi Türkiye’de ki kilise saldırısı haberini görüp transferden vazgeçmiş.

“Hasan Arat eleştirilerden çok etkilenmiş bana Chelsea Başkanı ile resmini gönderiyor. Ben inanıyorum Hasan Bey diyorum.”

“Chelsea Başkanı Todd Boehly, Hasan Arat’a ‘Malang Sarr’ı veriyoruz. Siz kiralık anlaşın.’ diyor. Fernando Santos, ‘Bende zaten sol stoper Colley var. Ben nasıl iki solak stoper oynatayım? Sarr, Colley’den çok daha iyi bir oyuncu da değil.’ diyor ve reddediyor.

“Hasan Arat, Rosier konusu ile ilgili şunları söyledi. Rosier, bir takım arkadaşına ‘Bu maçta oynamayacaksın’ diyerek aklını çelmiş ve maçta oynamamasına sebep olmuş. Bu davranışı sebebiyle de apar topar gönderilmiş. Rosier’de mesele bu.”

“Newcastle United CEO’su Hasan Arat’ı arıyor ve ‘Kaç yıllık arkadaşız Hasan, sen bizden oyuncu iste görüşelim. Ama Lascelles, takım kaptanımız. Bize sormadan neden buraya birilerini gönderdin?’ diyor. Hasan Arat, ‘Ben kimseyi göndermedim.’ diyor. 2-3 tane menajer gitmiş ve Beşiktaş’tan hiçbir yetki almadan Lascelles için Newcastle United ile görüşmüşler.”

Hasan Arat: Barcelona, Roma başkanlarıyla konuşuyorum

Sevgililer Günü Yurt Dışı Turları ve Sevgililer Günü Otelleri 14 Şubat 2024

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu