Çebi yönetiminde Fulya Davası zaman aşımına giriyor

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yıldırım Demirören’e tazminat davası açılmayınca BJK hakları zaman aşımına uğrayacak

Beşiktaş’ta Fulya Davası olarak bilinen davada Ahmet Nur Çebi yönetimi dönemin başkanı Yıldırım Demirören ve yönetimine tazminat davası açmayınca konu zaman aşımına uğradı ve Beşiktaş kazanacağı tüm hakları kaybetti. Böylece Yıldırım Demirören ve yönetimi aklanmış oldu.

Beşiktaş’ta Fulya Davası olarak bilinen davada Ahmet Nur Çebi yönetimi dönemin Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetimine tazminat davası açmayınca konu zaman aşımına uğradı ve Beşiktaş kazanacağı tüm hakları kaybetti. Böylece Yıldırım Demirören ve yönetimi aklanmış oldu.
Beşiktaş’ta her fırsatta para arayışında olduğunu söyleyen Başkan Çebi, Yıldırım Demirören ve yönetiminin dönemini kapsayan Fulya Davası olarak bilinen 2007 yılının ibra iptal davasının bir sonraki adımı olan tazminat isteme davasını açmadı. Böylece Beşiktaş olası milyon dolarlardan oldu.

Ahmet Nur Çebi, daha dün gece katıldığı televizyon programında

Birçok kulübün bu halde olmasının sebebinin yöneticiler olduğunu vurgulayan Çebi, ”Bu yöneticiler sokakta elini kolunu sallayarak geziyor. Şu an ortalıkta yoklar ama bizler acı çekiyoruz. Bu paraları nasıl bulacağız? Nasıl yapacağız?” sözlerini kullanmıştı ama Yıldırım Demiören ve yönetimini dava etmeyerek sözlerini havada bıraktı. Beşiktaş Genel Kurul Üyeleri arasında Ahmet Nur Çebi’nin de popülizm peşinde koştuğunu seçim döneminde söylediği hesap sorma vaatlerinin aslında koltuğa oturana kadar olduğunu, sonrasında onunda diğerleri gibi hiç bir şey yapmayacağını gösterdiği konuşuldu. Bazı Genel Kurul ve Divan üyelerinin sosyal medya hesaplarında Beşiktaş’ın hakkının yendiğini ve buna Ahmet Nur Çebi’nin vesile olduğunu, Beşiktaş’ın hakkını yiyenlere de “hakkımızı helal etmiyoruz” mesajları paylaştığı görüldü.

Beşiktaş Divan üyeleri ve genel kurul üyelerinin Fulya Davasında hiç bir şey yapmayan Ahmet Nur Çebi’yi ilk genel kurulda sert eleştirmesi bekleniyor.

Hürser Tekinokay’dan Seba’lı mesaj!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Fulya konusunda tazminat davası açmaması sonrası “Hesap sorma” vaatleri vermesine atfen Beşiktaş Başkan adaylarından Hürser Tekinoktay’da bir mesaj paylaştı ve Siyah Beyazlıların efsane başkanı Seba’nın ““Herkesi bir zaman için aldatabilirsiz, bazı kişileri her zaman aldatabilirsiniz… Ama herkesi her zaman aldatamazsınız; Hayatım boyunca ben kimseyi aldatmadım. Aldatmaya da çalışmadım.” sözlerini paylaştı.

 

Ahmet Nur Çebi Demirören ‘den Destek İstedi

Şok İddia: Çebi Demirören Kulüp Binasında Buluştu!

3 Milyon TL Nakit Vermiş! Çebi’den Demirören’e Teşekkür

Fulya Davası Nedir? Neler Yaşandı? İşte Detaylar

“Bütün borçlarımızdan Demirören sorumluysa Fulya davasına neden itiraz ettik? Gelsin hesap versin”

Fulya Davası Bitti, Bundan Sonra Ne Olacak?

Fulya Davasında Gizlenen Gerçekler: Aker Çıtak Anlatıyor (Video)

Fulya’da Yeni Gelişme: Orman ve Yönetimi İçin Suç Duyurusu

Ahmet Nur Çebi, ‘100 milyon dolar zarar var’ dediği Fulya davasına Yıldırım Demirören lehine itiraz eden tarafta oldu

Share.

Leave A Reply