Spor HaberleriBJK HaberleriFulya Davası

Şok İddia: Çebi Demirören Kulüp Binasında Buluştu!

Beşiktaş camiası, Fulya davasının kazanılmasının ardından kulübün adım atarak Demirören’den tazminat alınmasını beklerken kulüp binasında şok bir görüşme iddiası ortaya atıldı.

Akşam gazetesinden Şafak Gözmen’in haberine göre 8 Temmuz günü Beşiktaş ve TFF’nin eski başkanı Yıldırım Demirören kulüp binasına giderek Başkan Ahmet Nur Çebi ile görüştü.

Çebi’yi ziyaret eden Demirören’in kulüpte yaklaşık 2 saatlik bir görüşme gerçekleştirdiği ve konunun Fulya arazisiyle ilgili açılan dava olduğu bildirildi.

Başkan adaylarından Hürser Tekinoktay’ın Beşiktaş’ı zarara uğrattığı gerekçesiyle Demirören aleyhine açtığı davayı kazanmasının ardından, yönetime bu konuda tazminat talebi fırsatı doğdu. Ancak yönetim, eski Başkan Demirören için böyle bir yola başvurmayı hiçbir zaman düşünmedi.

Fulya projesinde Beşiktaş’ı zarara uğrattığı mahkeme kararınca onanan Demirören’in bu konuda mevcut yönetimin tavrını merak ettiği ve görüşmenin bu minvalde gerçekleştiği bildirildi. İki başkan kulübün mali durumu hakkında da görüş alışverişinde bulundu. Çebi, Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinin bu dönemde elini taşın altına koyması gerektiği şeklindeki görüşlerini tekrarladı. Toplantıda sponsorluk konusunun da gündeme geldiği ancak somut bir adım atılmadığı öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu