BeşiktaşBJKBJK HaberleriFulya DavasıHaberHürser TekinoktaySpor Haberleri

Divan Kurulu’nda alenen yanlış bilgi! “Fulya’da zarar yoktur” ibaresi yerine bakın Beşiktaş yönetimi neye itiraz etmiş!

Ahmet Nur Çebi

Beşiktaş yönetiminin, kongre üyelerinin açtığı ve Beşiktaş kulübü lehine kazanılan Fulya davasında “Fulya’da zarar yoktur” bölümünü değil de Yıldırım Demirören yönetiminin ibrasının bozulmasını temyize götürdüğü ortaya çıktı.

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin hafta sonu yapılan Divan Kurulu’nda söyledikleriyle gerçeğin aynı olmadığı resmi belgelerle ortaya kondu.

Divan Kurulu’nda Fulya davacılarından Hürser Tekinoktay’ın “Fulya’da neden temyize gittiniz?” sorusuna İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, “Fulya da zarar yok diyen mahkeme kararına tabi ki bizler itiraz edecektik. Biz Beşiktaşlıyız” yanıtını vermişti;

Ancak gerçekler öyle değil!

Beşiktaş Yönetimi tarafından Fulya davasıyla ilgili Yargıtay’a gönderilen temyiz dilekçesi, Ahmet Nur Çebi’nin sözlerini açık ve net bir şekilde yalanlıyor. Çünkü dilekçede Beşiktaş yönetiminin, Çebi’nin dediği gibi “Fulya’da zarar yok” kısmını değil, Yıldırım Demirören yönetiminin ibrasının iptali kararını temyize götürdüğü görülüyor.

temyiz

temyiz2

temyiz3

NationalTurk Haber

Divan ve Denetleme Kurulları ne yapacak?

Ahmet Nur Çebi’nin Divan Kurulu’nda yaptığı konuşma ve Beşiktaş yönetiminin Yargıtay’a gönderdiği temyiz dilekçesi böyle.

Şimdi ise Divan ve Denetleme Kurullarının bu gerçekler karşısında nasıl bir tutum izleyeceği taraftar ve kongre üyeleri tarafından merakla bekleniyor.

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu