Demba Ba transferi askıya alındı

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Chelsea’nin Senegalli forveti Demba Ba için Başkan Fikret Orman ve yönetici Deniz Atalay ile Londra’ya çıkarma yapan Beşiktaş transferi beklemeye aldı.

NationalTurk’ten Alp Darıcı’nın haberi;

Portekizli Almeida’nın takımdan ayrılması ile golcü arayışlarına giren Beşiktaş öncelikli hedefi olan Chelsea’nin Senegalli santrforu Demba Ba’nın transferi için Başkan Fikret Orman ve yönetici Deniz Atalay ile Londra’da Premier Lig devi ile görüşmeleri sürdürüyor.

Başkan Orman Chelsea’nin Ceo’su Ron Gourlay ile Senegalli oyuncu için kalıcı bir sözleşme ya da kiralama yöntemiyle Siyah Beyazlı takıma katmak için pazarlıkları devam ediyor.

Ancak Chelsea kulübü Ateltico Madrid’li Diego Costa ve Filipe Luis transferi için kaynak yaratmak amacı ile Demba Ba için istediği 7.5 miyon Pound’luk rakamdan aşağıya düşmeyince Başkan Fikret Orman görüşmeleri keserek Demba Ba transferini beklemeye aldı.

İngiliz kulübü Diego Costa’nın yanına bir diğer İspanyol santrfor Napolili Jose Callejon’u alırsa Demba Ba’yı satmak zorunda kalacak, Bu yüzden Fikret Orman Chelsea’nin Senegalli forvetin fiyatını indirebilecğini umarak Demba Ba konusunda bekleme kararı aldı.

Yönetici Deniz Atalay kısa süren toplantı sonrası İngiliz basınına verdiği demeçte ” Demba Ba istediğimiz bir oyuncu bugün sadece Chelsea’nin onu elinde tutmak isteyip istemediğini sorduk” açıklamasını yaptı.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: