Gündem

Nagehan Karabulut, kızının eşyalarını alamadı

Nagehan KarabulutMünevver Karabulut’un annesi Nagehan Karabulut, cinayet günü kızının üzerinde bulunan bileklik ve saatini teslim almak üzere avukatı Rezan Epözdemir ile gittiği adliyeden eşyaları alamadan döndü.

Saat 14.15’te Şişli Adliyesi’ne gelen Karabulut ve Epözdemir, Şişli 2. Sulh Hukuk Hakimliği’nden kolye ve saati almak istedi.

Ancak mahkeme hakimi sağlık sorunları gerekçesiyle raporlu olduğu için anne Nagehan Karabulut ile avukatına Münevver Karabulut’un eşyaları teslim edilmedi.

Adliye çıkışında açıklama yapan Avukat Epözdemir, “Bayan hakim raporluymuş. Yerine bakan hakim de vermek istemedi. Biz manevi değeri olan eşyaları istiyoruz. Önümüzdeki hafta tekrar talepte bulunacağız” dedi.

Avukat Rezan Epözdemir gelecek hafta Münevver’in “hatıralarını” almak için tekrar adliyeye geleceklerini söyledi. Anne Nagehan Karabulut ise basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

Dikkati Çekenler

3 Yorum

  1. bu aile hala gündemde kalmaa uğraşıoo neymişş manevi deeri varmışş iş mi bu yanee gündeme gelmeee bahanee

  2. münevver karabulut cinayeti yeterince gündemde kalsaydı ve cem garipoğluna idam cezası verilseydi!!!!!!PINAR TÜRKMEN-GAZİANTEP,TUĞÇE ANLAŞ-ADANA,GAYE KILIÇ-İSTANBUL,NURGÜL KÜÇÜK-MERSİN,SARİYE ÇETİN-HAKKARİ,ÇAĞLA ARIN-ŞANLIURFA,GAMZE ŞENAY-BURSA,ESRA YAŞAR-İZMİR,A.SELEN AYLA-İZMİR,MUSTAFA HAS-İZMİR,MESUT AKARSU,YUNUS AYDEMİR-ERZURUM BODRUMDA1HAFTA SONRA CESEDİ BULUNAN 17 YAŞINDAKİ GENÇ KIZ,MİMAR HÜLYA YOLCUBAL-BODRUM,CEMİL ÇALIKUŞU VE MAHMUT NİYAZİ GÜNAYDIN-ESKİŞEHİR,HACER ALAN-YOZGAT VE İSMİNİ SAYAMADIĞIM PEK ÇOK GENÇ YAŞIYOR OLACAKTI BU CİNAYETLERİN ASIL SUÇLUSU İDAM CEZASININ GERİ GELMESİNİ İSTEMEYENLERDİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu