Şeref Nasır

Şeref Nasır Fikret Orman

Şeref Nasır Fikret Orman Beşiktaş Divan Kurulunda

Beşiktaş Divan Başkanlarından olan Şeref Nasır ile ilgili haberleri, Şeref Nasır’ın açıklamalarını Beşiktaş Postası Şeref nasır sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Haber
Günaydın sayın Şeref Nasır! “Zapotocny transferinde usulsüzlük yapıldı”

Kartalbakisi.com’a açıklamalarda bulunan Beşiktaş Divan Kurulu eski başkanı Şeref Nasır, Tomas Zapotocny transferinde usulsüzlük yapıldığını ve siyah beyazlı kulübün zarara uğratıldığını söyledi. Beşiktaş Postası yıllar önce Zapotocny transferinin perde arkasını yazdığında Şeref Nasır da susanlar arasındaydı!

Haber
Yusuf Tunaoğlu anıldı

Yusuf Tunaoğlu anıldı… Beşiktaş’ın unutulmaz futbolcularından Yusuf Tunaoğlu vefatının 12. yılında kabri başında anıldı. Anma törenine yönetimden sadece Erdal Karacan katıldı.

Haber
Süleyman Seba neden Yalçın Karadeniz dedi?

Süleyman Seba neden Yalçın Karadeniz dedi? Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın bugün Yalçın Karadeniz’e destek verilmesini isteyen açıklamasının ardından çarpıcı iddialar gündeme geldi.

Haber
Divan Kurulu toplantısında yönetime eleştiriler de vardı

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan Beşiktaş Divan Kurulu Toplantısı’nda salona getirilen Türkiye Kupası ile fotoğraf çektirme yarışına giren üyelerin haricinde açıklanan borç rakamına ve yönetime sert eleştiriler getiren üyeler de vardı.

Haber
Vedat Okyar anıldı

Beşiktaş’ın unutulmaz futbolcusu, kaptanı ve sevilen spor yazarı Vedat Okyar, vefatının 1. yılında Zinzirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.