Spor Haberleri

Hasan Arat: Ahmet Nur Çebi’ye Şükran Borçluyuz, Büyük Emektir

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat Ahmet Nur Çebi ve önceki yönetim kurulu üyelerine emekleri için teşekkür etti.

Beşiktaş’ın yeni başkanı Hasan Arat, Tüpraş Stadı’nda düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

Seçimden önce çok sert tartışmalar yaşadığı eski başkan Ahmet Nur Çebi ve ekibine teşekkür eden Hasan Arat’ın, yine birçok tartışma yaşadığı Divan Başkanı Tevfik Yamantürk ile samimiyeti de dikkat çekti.

Hasan Arat konuşmasında şunları söyledi;

“Seçim bitmiştir, herkes artık seçimi pazar gününde bırakmalıdır. Biz bir aileyiz, hep birlikte olacağımızı pazar akşamı da tüm Türkiye’ye ve dünyaya hissettirdik.

Beşiktaş çok büyük bir camia. Muhteşem bir katılım oldu. Tüm kongre üyelerine, bizi televizyondan takip eden Beşiktaş taraftarına şükranlarımı sunuyorum.

Ahmet Nur Çebi: Aileme edilen küfürlerin sebebi Hasan Arat’tır

Bir daha Akatlar’da kongre yapılmayacak, bu iş bitmiştir. En iyi yer nerede ise orada yapılacak.

Bundan sonra Divan Kurulu Toplantılarını da Divan kurulumuza en uygun yer neresiyse orada yapacağız. Sizin yanınızda olacağız. Divan Kurulu Beşiktaş’ın en yüce makamıdır. Divan Kurulumuz bundan sonra her türlü diyaloğa açık. Her türlü yakınlığı göstereceğiz. Hiçbir şekilde aramızda sıkıntı olmayacak. Hepimizin davası Beşiktaş’tır.

Denetleme Kurulumuz Türkiye’nin incisidir. En genç en donanımlı denetleme kuruludur. Size karşı tüm defterler bu sabahtan itibaren açılacak. Her türlü evraklar elinizde olacak her türlü denetimi yapacaksınız.

Bu seçimde çok güzel şeyler yaşandı. Türk spor tarihine geçti bence. Düşünün ki iki rakip insan ve arkadaşları karşılıklı tribünden Beşiktaş tezahüratları yaptı. Türk spor tarihinde böyle bir şey olmamıştır.

Ahmet Nur Çebi, Hasan Arat’ın Fikret Orman’a “hırsız” dediğini iddia etti

Biraz önce sayın Serdal Adalı ile telefon görüşmesi yaptım. Kendisinden şunu rica ettim; Yönetim kurulunuzda görev alan arkadaşlardan faydalanmak istiyoruz dedim.

Çünkü hazır motive olmuşlar, onların da ekibinde çok kıymetli arkadaşlar var. Memnuniyetle dedi. Arkadaşlarla görüşmeler yapacağız. Biz bir bütünüz artık. Beşiktaş kucaklaşacak. Bu dönem kucaklaşma dönemidir.

Sayın başkan Ahmet Nur Çebi, değerli yönetim kurulu üyeleri ve onların ailelerine özellikle. Büyük bir şükran borcumuzun olduğunu ifade etmek istiyorum. Ailelerine, çocuklarına, torunlarına, aile büyüklerine, şirketlerinin çalışanlarına, bir önceki yönetim kurulu üyelerinin hepsine buradan bir Beşiktaşlı olarak teşekkür ediyorum, büyük emektir. ”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu