Camianın tavrı net: Yönetim Fulya davasında temyize gitmemeli

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Fulya davasının kazanılmasının ardından Fikret Orman başkanlığındaki yönetimin atacağı adımlar merakla beklenirken Twitter’daki bir anket ise camianın beklentilerini net bir şekilde ortaya koydu.

Fulya davasının davacılarından Hürser Tekinoktay, Twitter hesabından bir anket yayınlayarak Fikret Orman yönetiminin dava sonrası takınacağı tavrın ne olması gerektiği hakkında ipuçları ortaya koydu.

Tekinoktay anketinde Beşiktaş kongre üyelerine “Yönetim, Beşiktaş’ın kazandığı Fulya Davası’na itiraz edip temyize giderse onları Mali Kongre’de ibra eder misiniz?” diye sordu. 24 saatlik sürede 988 kişi ankete oy kullanırken temyize gitmesi durumunda Fikret Orman’ı ibra etmeyeceğini bildirenlerin oy oranı yüzde 76 gibi ezici bir çoğunluğa ulaştı. Yüzde 24 ise Fulya davasının temyize götürülmesi halinde bile Fikret Orman’ı ibra edeceği yönünde oy kullandı.

Hürser Tekinoktay’ın düzenlediği anketin altındaki bazı çarpıcı yorumlar ise şöyle oldu;

“şuna hala evet diyenler var,nasıl bir vicdanla Beşiktaş diye bağırıyor bu vatandaşlar! Onlarla aynı tribünde olmaktan utanıyorum”

“Hayır! Fulya Davası’nın karşısında olan herkes Beşiktaş’ın karşısındadır. Beşiktaş’ın karşısında olan herkese biz karşıyızdır.”

“‘Evet’ diyenlerin yüreği %67 oranında betonarme !”

“Bu anket gerçeği yansıtamaz.
Çünki, yaşlı amcalar tivıtır kullanmıyo:)”

“kazanılmış hakka itiraz edeni, destekleyen %24 ün , sorsanız bir tane mantıklı izahatı yoktur.”

“Suçluyu koruyup Beşiktaş’a ihanet edecek olanı, bırakın ibrayı, kongre üyeliğinden ihracını bile konuşmamız gerekiyor.”

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

1 Yorum

  1. Kemal Ulusu on

    Y.Demirören döneminin bu yüz karası hesaplarının açığa çıkacağı ilk adım için sizi kutluyorum.Daha bir de döneminin denetleme raporu açıklanması var ki…sıra ona geldi.Bu ülkede Adalet var inşallah tek tek hesabını verecek.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: