BeşiktaşBJKFulya DavasıHaberSpor Haberleri

“Fulya davasında Beşiktaş’ın kazandığı bir şey yok” diyen Fikret Orman’a tepki yağıyor

Fikret Orman

Fulya davasının kazanılmasının ardından konuyla ilgili ilk kez konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, ‘Fulya davasında Beşiktaş’ın kazandığı bir şey yok’ dedi, büyük tepki aldı.

Vodafone Arena inşaatında NTV Spor’a açıklamalarda bulunan Fikret Orman Fulya davasıyla ilgili şunları söyledi:

Fulya Davası’nda Beşiktaş’ın kazandığı bir şey yok. Beşiktaş yönetimine kongre üyeleri dava açmışlar. Dava sonucunda ibranın iptaline karar verildi. Bunun bir üst mahkemesi var. Orada temyize gidilecek. Ne olacak bilmiyorum. Yönetim Kurulu toplantısında gündememiz bu olacak. Maddi bir kazanç yok. Hakimin verdiği karar ile haklı bulduğu taraf kongre üyeleri, davayı kaybeden Beşiktaş yönetimi. Biz süreklilik olarak hakimin aleyhine vermiş olduğu tarafta duruyoruz. Hukuksal olarak bir sürü yerlere gidebilir. Önümüzdeki hafta Hukukçularımız anlatacak”

Fikret Orman’ın bu sözlerine Twitter’da tepki yağdı. İşte konuyla ilgili bazı tweetler;

“Fikret Orman,Fulya Davasının üzerine gitmezse gözümdeki meşruluğunu yitirir.
Sayın Başkanın Fulya Davasının üzerinde durması gerekiyor. Yoksa; bu iş ileride, istese de istemese de bir gün kendisine döner.
Fulya davasına sahip çıkmaz ise Vodafone Arena Fikret Ormanı kurtarmaz ilk seçimde tekmeyi yer.Ama fulyanın hesabı sorarsa büyük başkan olur
Fulya davasinda maddi kazanc yoktur diyen bir baskan daha ne kadar bu kulubun basinda olabilir?Bu kadar buyuk bir olayi bilmeyisi ayro olay.
Fulya Davasını bilmiyorum demek nedir allahaşkına başkan yapma 😀 Bu kadar çabayı geçtim bu para ne olacak ?
Sn.Orman Fulya davası’na ne tepki verecek, nasıl müdahil olacak ve samimimi o zaman göreceğiz demiştik..Maalesef yine yanılmadık..
Fulya davası başkanın ve YK nun pek umrunda değil anlaşılan yazık..
Fulya davasını Başkan’ın bilmediği duymak üzücü oysa kazanıldığında o gelirle dünya kulübü olabilecekken
Fulya Davası sonucuyla birlikte, mevcut başkanın Demirören’i karşısına alamayacağını ve adaylıktan bile çekilebileceğini düşünüyorum.
Başkan Fulya davasını açanların ismini kongrede söylerken şimdi bazıları dava açmış diyor zor tabi Demirörenin karşısında yer almak
Kongreden Fulya Davasını ben açtım diyen başkanımız Dava kazanılınca Demirörenle ters düşmemek için davadan haberim yok diyor #FulyaDavası”

[adrotate banner=”133″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu