BeşiktaşJorge MendesSpor Haberleri

Braga’dan Mendes ödül: “Jorge Mendes Harika bir ortak, kulübün daha güçlü olmasına yardımcı oldu”

Jorge Mendes Pazartesi günü SC Braga Arena'da düzenlenen Legion of Gold galasında Braga Kulüp Başkanı Antonio Salvador'dan Altın Savaşçı ve Liyakat ödülünü aldı

Braga Kulüp Başkanı Antonio Salvador Braga Kulübüne yaptığı katkılardan ötürü Legion of Gold galasında Jorge Mendes’e Altın Savaşçı ve Liyakat ödülünü verdi.

Braga Kulüp Başkanı Antonio Salvador Jorge Mendes için şunları söyledi;

“Kulübe liderlik ettiğim on yıllar boyunca Jorge Mendes, çıkarlarını savunmayı bırakmadan, kamuoyunda Portekiz futbolunun ve SC. Braga’nın büyük bir ortağı olarak anılması gereken biri oldu. Uzmanlaştığı alanda, O en iyisidir.  Jorge Mendes’i kulübümüzün büyümesine ve güçlenmesine yardımcı olan biri olarak kabul ediyorum”, dedi.

Braga kulübü Al Musrati’yi rekor bir ücretle Beşiktaş’a satıp, Beşiktaş’ın uzun süreden beri talip olduğu ve Hasan Arat’ın aylar önce görüşmelere başladığı PSG’li Cher Ndour’u bedavaya kiralamıştı.

Cher Ndour’in Benfica’dan PSG’ye transferinde Jorge Mendes’in etkileri uzun süre Fransız basının da yer alıp Mendes’in PSG üzerindeki etkileri tartışılmıştı.

Braga'dan Mendes ödül: "Jorge Mendes Harika bir ortak, kulübün daha güçlü olmasına yardımcı oldu"
Jorge Mendes Pazartesi günü SC Braga Arena’da düzenlenen Legion of Gold galasında Braga Kulüp Başkanı Antonio Salvador’dan Altın Savaşçı ve Liyakat ödülünü aldı

Beşiktaş Al Musrati’nin kulübe olan maliyetini açıkladı

 

NationalTurk Haber

Beşiktaş transferin son gününde rekor kırdı

Jorge Mendes Beşiktaş Transferleri ve Football Leaks

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu