Beşiktaş

Braga’nın büyük oyunu 12 milyona Al Musrati’yi verip yerine Ndour’u bedavaya kiralamış

12 milyon euro bonservis bedeli ile Al Musrati'yi Beşiktaş'a veren Braga kulübü Hasan Arat'ın uzun süreden beri talip olduğu Cher Ndour’u bedavaya kiralamış..

Ndour bedavaya Braga’ya gitmiş

Fransa Ligue 1 ekibi Paris Saint Germain, son olarak Benfica’nın alt yaş kategorisinde forma giyen ve sezonun sona ermesi ile birlikte serbest konumda bulunan İtalyan futbolcu Cher Ndour’u renklerine bağlamıştı.

Hasan Arat’ın uzun süredir PSG ile anlaşma sağlandığını açıkladığı Ndour’u Braga’nın bedavaya kiraladığı ortaya çıktı. Braga 12 milyon euro’ya Al Musrati’yi Beşiktaş’a verip yerine Beşiktaş’ın aylardır görüştüğü Ndour’u bedavaya kiralamış.

Hasan Arat “PSG ile prensip anlaşmasına vardık” – 22.11.2023

Beşiktaş’ta 3 Aralık tarihinde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulda başkanlığa aday olan Hasan Arat, sosyal medya hesabından PSG ile anlaşmaya vardıklarını duyurmuştu.

Hasan Arat, “Değerli Beşiktaşlılar, Bugün Paris Saint-Germain FC ve Avrupa Kulüpler Birliği Başkanı, kıymetli arkadaşım Nasser Al-Khelaifi ile Doha’da bir araya gelerek, Beşiktaş JK ve Paris Saint-Germain FC arasında futbolcu transferi konusunda prensip anlaşmasına vardık. Anlaşmamız, Gençlik Gelişim Merkezi (Futbol Akademi) ve antrenman merkezi konularında geniş çaplı işbirliğini de kapsıyor. Beşiktaşımız için hayırlı olsun.” ifadelerini kullanmıştı.

Hasan Arat, Beşiktaş Başkan Adayı olduktan bir süre sonra Fransız kulübü Paris Saint-Germain ile futbolcu transferi konusunda prensip anlaşmasına vardıklarını açıklamıştı.

Hasan Arat "PSG ile prensip anlaşmasına vardık" - 22.11.2023
Hasan Arat, Beşiktaş Başkan Adayı olduktan bir süre sonra Fransız kulübü Paris Saint-Germain ile futbolcu transferi konusunda prensip anlaşmasına vardıklarını açıklamıştı.

PSG’nin genç yıldızı Ndour Beşiktaş’a transfer oluyor – 07 Ocak 2024

Beşiktaş’ta göreve başlayan başkan Hasan Arat, Fransa’da PSG başkanı Nasser Al-Khelaifi ile buluştu.

Beşiktaş ile PSG arasında futbolcu transferi konusunda varılan prensip anlaşmasının ilk imzası atılıyor. İtalyan orta saha oyuncusu Kartal olmak üzere…

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, adaylık sürecinde Paris Saint-Germain Başkanı Nasser Al-Khelaifi ile Doha’da bir araya gelerek futbolcu transferi konusunda prensip anlaşmasına vardıklarını açıklamıştı.

NationalTurk Haber

PSG’nin genç yıldızı Ndour Beşiktaş’a transfer oluyor; işbirliğinin ilk imzası için geri sayım başladı.

NTV- Haber

Beşiktaş'ta göreve başlayan başkan Hasan Arat, Fransa'da PSG başkanı Nasser Al-Khelaifi ile buluştu.

Cher Ndour PSG’ de – 29 Ocak 2024

Beşiktaş, Al-Musrati’yi açıkladı – 09 Şubat 2024

Beşiktaş, Al-Musrati transferini KAP’a bildirdi. Siyah-Beyazlılar, Al-Musrati’yi zorunlu satın alma opsiyonuyla kiraladı.

Beşiktaş Kulübü, Libyalı orta saha oyuncusu Ali Mohamed Al-Musrati’nin transferi için oyuncu ve Portekiz ekibi Braga ile görüşmelere başlandığını duyurdu.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ’den Borsa İstanbul’a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda da yayımlanan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Almoatasembellah Ali Mohamed Al-Musrati’nin 2023-2024 sezonu için kiralama, 2024-2025, 2025-2026 ve 2026-2027 sezonları için ise kalıcı transferi konusunda, Futbolcu ve Kulübü SC Braga ile görüşmelere başlanmıştır.” ifadeleri yer aldı.

1 Milyon kiralık Satın alma opsiyonu ise 11 milyon euro
Beşiktaş, Braga’dan kadrosuna kattığı Al-Musrati için 11 milyon euro satın alma bonservisi bedeli ile kiralık olarak kadrosuna kattı. Braga transferi duyurdu.

Braga, yıldız oyuncu için 1 milyon euro kiralama bedeli alacağını açıkladı.

Bonusta var
Braga, Beşiktaş ile Al Musrati için 11 milyon euro bonservis ve 2.5 milyon euro bonus bedeliyle anlaşma sağladığınu duyurdu.

Portekiz basını Al-Musrati'nin satın alma opsiyonuyla kiralandığını satın alma sonrası bonuslar ile birlikte Braga kulübünün 14,5 milyon euroya kadar kazanç sağlayabileceğine dikkat çekti

Braga ve PSG’in Beşiktaş’a çalımı !

Braga kulübü Beşiktaş’ın uzun süreden beri talip olduğu ve Hasan Arat’ın aylar önce görüşmelere başladığı PSG’li Cher Ndour’u bedavaya kiralamış.

12 milyon euro bonservis bedeli ile Al Musrati'yi Beşiktaş'a veren Braga kulübü Beşiktaş'ın uzun süreden beri talip olduğu Cher Ndour’u bedavaya kiralamış..
12 milyon euro bonservis bedeli ile Al Musrati’yi Beşiktaş’a veren Braga kulübü Beşiktaş’ın uzun süreden beri talip olduğu Cher Ndour’u bedavaya kiralamış..

Fransız spor gazetesi L’Equipe yaz transfer döneminde Benfica’dan PSG’ye gelen Senegal asıllı İtalyan orta saha oyuncusu Cher Ndour ile Beşiktaş ilgilendiğini 4 Ocak tarihinde açıklamıştı.

Siyah-beyazlıların ilk etapta sezon sonuna kadar kiralamayı düşündüğü 19 yaşındaki orta saha oyuncusunun Luis Enrique’den gelecek rapor doğrultusunda Ndour’u kiralayıp kiralamayacağına karar vereceği aktarılmıştı.

Braga Kulübünden Jorge Mendes’e ödül: Kulübün güçlenmesine yardımcı oldu. O harika bir ortak

Braga’dan Mendes ödül: “Jorge Mendes Harika bir ortak, kulübün daha güçlü olmasına yardımcı oldu”

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu