Bırakmam seni kampanyasıyla ilgili açıklama kafaları karıştırdı !

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ın, Denetim Kurulunun hazırladığı raporda Beşiktaş’ın Aralık ayında yapılan Olağan Divan Kurulu Toplantısında toplam borcun 3 Milyar 376 Milyon 82 Bin TL olduğu açıklanmıştı.

1 Mart itibariyle Denetleme Kurulu’nun raporunda Beşiktaş’ın toplam borcunun 3 Milyar 570 Milyon 822 Bin TL olduğu ortaya çıktı. Raporda Bırakmam seni kampanyasıyla ilgili Denetleme kurulunun 33 milyon TL kaynak toplandığını not etmesi Beşiktaşlıların ve kongre üyelerinin kafalarını karıştırdı.

Hatırlanacağı üzere Beşiktaş JK’nın “Bırakmam Seni” bağış kampanyasına destek gecesi 9 Ağustos Pazar akşamı Kanal D’de ekranlarında izleyiciler ile buluşmuş ve Beşiktaş sevdalılarının 156 bin adet SMS ve 385 bin adet Hatıra Tişörtü ile Beşiktaş’a destek vermesinin üzerine kampanyanın başladığı 12 Haziran 2020 tarihinden yana toplam bağış miktarı 427.683 SMS, toplam destek tutar ise 150 Milyon TL’ye yaklaştığı gazete kaynaklarında açıklanmıştı…

Sonra yapılan açıklamalar sürekli farklı rakamlar gösterdi.

Son olarakta yakın zaman önce Ahmet Nur Çebi 80 milyon TL kaynak sağladık derken , Denetleme Kurulu raporu 33 milyon TL demesi kafaları karıştıran bir matematik doğurdu.

Bazı kongre üyeleri SMS yoluyla (yaklaşık 600 bin SMS ) 12 milyon TL , Sayın Rahmi Koç Beyin de 10 milyon TL bağış alındığı hesabının yaparsak geriye 11 milyon TL kalmaktadır.

Diyerek;

Denetleme kurulu 33 milyon TL fiili nakit girişi var derken, Ahmet Nur Çebi  neden 80 milyon TL diyor? Ayrıca canlı yayına katılıp bağış sözü verip vermeyenler kimler ?

33 milyon TL kaynak içinde 12 milyon TL SMS, 10 milyon Rahmi Koç ,11 milyon TL ‘nin bir kısmının kongre üyelerinin nakit ödemeleri olduğu düşünülürse canlı yayınlardan ne kadar geldiğini ve bu bağışların kimler tarafından yapıldığını Yönetim Kurulu Üyeleri ve yakınları dahil bunların açıklanmaya ve  sözlerini tutmamış kişilerin kim olduklarını öğrenmek istediklerini ifade etmeye başladılar…

Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Ahmet Nur Çebi'nin verdiği müjde rapordan çıkmadı - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: