BeşiktaşBJKHaberHasan AratSpor Haberleri

Beşiktaş Kongresinde İbrahim Altınsay ve Arat’ın konuşması

Beşiktaş Kongresinde Hasan Arat ve İbrahim Altınsay sert uyarılarda bulundu

Hasan AratBeşiktaş Kongresinde Hasan Arat ve İbrahim Altınsay yönetime yapmış olduğu sert çıkışa kongre üyeleri alkışlarla destek verdi.

Hasan Arat’ın ilk sırada yer alıp yaptığı konuşmaya başlarken Beşiktaş’ın vefat eden üyesi Alim Seferoğlu  ile birlikte yıl içinde Beşiktaş camiiasının kaybettiği İlker Ateş, Recai Uğurluoğlu, Vedat Okyar gibi eski Beşiktaşlıları anmasının yanı sıra Atatürk ve silah arkadaşlarına yaptığı taziye salondan büyük alkış aldı.

Hasan Arat: Murat Aksu, Yıldırım Demirören kadar suçlu

Beşiktaş eski yöneticisi ve eski Başkan Adayı Hasan Arat yaptığı konuşmada Murat Aksu’nun Yıldırım Demirören kadar suçlu olduğunu söyledi. Demirören’in kulübü borç içinde yönettiğine dikkat çeken Hasan Arat,
“Sayın başkan Beşiktaş’ın parası kimsede kalmaz. Sürekli olarak Beşiktaş’a verdiğiniz paradan  bahsediyoruz. Merak etmeyin Beşiktaşlılar sizin paranızı öder.
Sayın Murat Aksu’da borçlanmadan bahsediyor. Sayın Aksu siz uzun yıllar Yıldırım Demirören’le omuz omuza çalıştınız. Del Bosque olayından haberim yok diyorsunuz. Buna nasıl inanalım?
Fulya Projesi’nden haberim yok diyorsunuz. Ama bu projenin altındaki imzaları beraber attınız ve ben sizin ve sayın başkanın orada olduğunuza şahidim” sözlerine yer verdi.

Hasan Arat’ın konuşması esnasında Yıldırım Demirören” hakaret ediliyor” diyerek Divana müdehale etmek istemesine,
Hasan Arat” hakaret yok Yıldırım rahat ol” diyerek cevap verdi.

İbrahim Altınsay bombaladı

ibrahim altinsay 2Beşiktaş Kulübü’nün eski yöneticilerinden İbrahim Altınsay’da Yıldırım Demirören yönetimini sert bir şekilde eleştirdi.

Siyah-beyazlı kulübün Yıllık Olağan Mali ve İdari Genel Kurul Toplantısı’nda konuşan Altınsay, kulübün borçlarına dikkati çekerek, ”Kulübü büyüttüklerini söyleyenlerin büyütüğü tek şey borçlardır. 5.5 yılda 5 teknik direktör, 63 futbolcu alınmış. Bir futbol takımı gelmiş, diğeri gitmiş. Bu anlayışın profesyonelleşmeden söz etmeye hakkı var mı?” diye konuştu.

Beşiktaş’ın gelecekteki gelirlerinin günü kurtarmak için kırdırıldığını savunan Altınsay, ”İçerde ve dışardaki davalar artmış. Fulya ve Del Bosque olayı tarihe geçmiştir. Beşiktaş’ı yöneten anlayış para saçmaktan başka bir şey yapmıyor” dedi.

Demirören’in son dönemde yaptığı transferlere dikkati çeken Altınsay, ”35 milyon avro bonservis bedeli ödenmiş. Bu da 73 milyon lira yapıyor. Yüzde 10 iskonto yaptık mı, tam da başkanın borcuna denk geliyor. Önerim şu, başkan futboldan anlıyor ya, kursun bir menajerlik şirketi, futbolcuları ona verelim % 15 de gerçek maliyetlerinden indirim yapalım”dedi.

NationalTurk Haber

İbrahim Altınsay, seçim sonrası yine bu yönetimin çıkması halinde kulüpteki güven krizinin artarak süreceğini iddia etti.

Hasan Arat ve ortağı Ethem Sancak Siirt’e taşınıyorlar

Müslüm Gülhan: “Beşiktaş Genel Kurulu olmaması gerekeni başkan yaptı.”

Dikkati Çekenler

Bir Yorum

  1. ağzına sağlık altınsay para verip aldıkları adamların hicbir hayrını görmedık.Uste birde bunların aldıkları ücretleri 2 katına cıkardılar.Holosko,nobre vb.Alsın bunları silsin borcları.Yeter artık secmeyın demiröreni yazıktır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu