Günaydın sayın Şeref Nasır! “Zapotocny transferinde usulsüzlük yapıldı”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Kartalbakisi.com’a açıklamalarda bulunan Beşiktaş Divan Kurulu eski başkanı Şeref Nasır, Tomas Zapotocny transferinde usulsüzlük yapıldığını ve siyah beyazlı kulübün zarara uğratıldığını söyledi. Beşiktaş Postası yıllar önce Zapotocny transferinin perde arkasını yazdığında Şeref Nasır da susanlar arasındaydı!

Şeref Nasır, 2008 yılında Beşiktaş’ın, Udinese kulübünden kadrosuna kattığı Zapotocny ile ilgili yaşanan süreçte Beşiktaş kulübünün zarara uğratıldığının bu olayın mali incelemede Müfettişler tarafından da tespit edilip belgelendiğini söyledi.

Divan Kurulu eski başkanı şöyle devam etti.

“Bu sene yapılan mali kontrollerde 2008 yılındaki Zapotocny transferinde Kulübün zarar uğratıldığı belirlenip, ayrıca “Yanlış bilgilendirme gerekçesiyle” maliye müfettiş raporu doğrultusunda aleyhimize suç duyurusunda bulunulmuş ve dava açılmıştır. Dava aleyhte neticelenirse 2007 yılının ibrası genel kurulun tekrardan onayına sunulacaktır.

Bu demek oluyor ki Beşiktaş Kulübü, zamanın malum yönetimi hakkında tazminat davası açma hakkını kullanabilecek. Bugüne kadar yönetim elinde olan dellilere rağmen hiçbir teşebbüste bulunmadı. Bu dava sonucunda bir neticeye gideceklerine ve geçmiş dönemden hesap sorulacağına inanıyorum.”

 

BEŞİKTAŞ POSTASI’NIN ORTAYA ÇIKARDIĞI ZAPOTOCNY TRANSFERİNİN PERDE ARKASI İÇİN TIKLAYIN

 

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: