HaberSpor Haberleri

Demirören’in gazetesi ilan etti! “Beşiktaş’ın akil adamları”

besiktas akil adamlar

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in sahibi olduğu Hürriyet gazetesi, bir grup kongre üyesinin yaptığı toplantıya katılanları “Beşiktaş’ın akil adamları” ilan etti!

Levent Erdoğan, Seyit Ateş, Şeref Nasır, Yalçın Karadeniz, Orhan Ertanhan gibi Süleyman Seba sonrası dönemde kulüpte görev almış insanların ağırlıkta olduğu grubun toplantısı Levent’te yapıldı.

Hürriyet gazetesi ise haberi “Beşiktaş’ın akil adamları toplandı” şeklinde duyurdu.

Hürriyet’in haberi;

“Siyah beyazlı takımda Divan Başkanlığı ve yöneticilik yapmış bir çok önemli isimin katıldığı toplantıya 45 dernek başkan ve yöneticisi de iştirak etti.
Amaçlarının 2019 yılında yapılacak Beşiktaş Kongresinde güçlü, çalışkan ve camiayı bütünleştirecek havanın gelmesi için yoğun bir çalışma yapacaklarını ve kulübün çıkarları doğrultusunda hizmet etmeyi hedeflediklerini söylediler.

Beşiktaş’ın şeffaflığa ihtiyacı bulunduğunu kaydeden akil isimler bütçeninde asgariye indirilmesi konusunda mali işlerden sorumlu tüm önemli isimlerin proje hazırlamalarını istediler.

Toplantıya eski yönetici Av.Levent Erdoğan, Seyit Ateş, Divan Başkanları Şeref Nasır, Yalçın Karadeniz gibi bir çok önemli yöneticiler iştirak ettiler.”

[adrotate banner=”103″]

NationalTurk Haber

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu