Browsing: Beşiktaş Basketbol

Haber
Ahmet Kandemir yeniden Beşiktaş’ta

Geçtiğimiz sezon berbat bir sezon geçiren Beşiktaş erkek basketbol takımında yeni yapılanmaya gidildi. Erman Kunter basketbol direktörü olurken baş antrenörlüğe Ahmet Kandemir getirildi.

Haber
Eko Faktoring bilmecesi!

Beşiktaş basketbol takımının Euroleague’de önce Bamberg, ardından da dün Barcelona karşısında Eko Faktoring reklamıyla sahaya çıkması tartışmaları beraberinde getirdi. Beşiktaş kulübünün Eko Faktoring’ten yüzde 29 faizle borç aldığı iddia ediliyor.

Haber
Randal Falker Beşiktaş’ta

Beşiktaş erkek basketbol takımı Fransa’nın Cholet Basket takımında forma giyen 27 yaşındaki pivot Randal Falker ile anlaşma sağladı.

Haber
Curtis Jerrels Beşiktaş’ta

Bu sezon Euroleague’de mücadele edecek olan Beşiktaş basketbol takımı ABD’li basketbolcu Curtis Jerrels’ı kadrosuna kattı.

Haber
Patrick Christopher Beşiktaş’ta

Patrick Christopher Beşiktaş’ta… Beşiktaş basketbol takımı sezonun ilk yabancı transferini yaptı. Siyah beyazlılar, Erman Kunter’in eski öğrencisi Patrick Christopher ile anlaştı.

Haber
Erman Kunter resmi imzayı attı

Erman Kunter, 2011-2012 sezonunu 3 kupa ile tamamlayan ve önümüzdeki sezon THY Euroleague’de mücedele edecek olan Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın antrenörü oldu.

Haber
Erman Kunter Beşiktaş’ta

Erman Kunter Beşiktaş’ta… Milangaz’ın sponsor olmayacağını açıklamasının ardından Ergin Ataman’ı Galatasaray’a kaptıran Beşiktaş basketbol takımı Erman Kunter’e emanet.

1 2 3 4