Erman Kunter resmi imzayı attı

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Erman Kunter, 2011-2012 sezonunu 3 kupa ile tamamlayan ve önümüzdeki sezon THY Euroleague’de mücedele edecek olan Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nın antrenörü oldu.

Akaretler’deki Divan Lokali’nde yapılan imza törenine, antrenör Erman Kunter, başkan Fikret Orman ve basketbol şube sorumlusu Abdullah Sözen katıldı.

Başkan Orman, Erman Kunter gibi bir ismi aldıkları için mutlu olduğunu söyledi. Başkan Fikret Orman, “Öncelikle hayırlı olsun. Bugün hayatımdaki mutlu günlerden birini yaşıyorum. Erman Hocam benim için ve camiamız için çok önemli bir isim. Ondan çok şey öğrendik. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bizim teklifimize çok çabuk cevap vererek kabul etti. Vizvonumuz Beşiktaş’ı Beşiktaşlılarla birlikte yönetmekti. Bunu başarıyoruz. Seneye hedef daha da yüksek. Allah bize nice şampiyonluklar yaşamayı nasip etsin.” dedi.

Erman Kunter ise söylenecek çok fazla söz olmadığını söyledi. Kunter, “Yuvama geri döndüm, çok mutluyum. Söylenecek çok fazla bişey yok. 3 kupalı bir takıma geldim. Çıta çok yüksek. Hedefimiz bu çıtayı daha da yükseltmek. Benim buraya gelmemde etkisi olan herkese çok teşekkür ediyorum. Oyuncularımızın takımda kalmaları için çaba sarf edeceğiz.” diye konuştu.

Beşiktaş Basketbol Şube Sorumlusu Abdullah Sözen de “Hocama çok teşkkür ederim. Kendisine ulaştığımda Fransa’da transfer çalışmaları yapıyordu. Beklemesini söyledik ve o da bizi kırmadı ve geldi. Hakiki Beşiktaş’ın çocuğunu takıma getirdik.” dedi. Sözen ayrıca önümüzdeki sezon basketbol maçlarını Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynama iznini aldıklarını ifade etti.

KEŞKE BİR TELEFON AÇSAYDI

Başkan Fikret Orman, antrenör Ergin Ataman’ın takımdan gitme şekli hakkında şu yorumu yaptı: “Ergin hocamıza çok teşekkür ediyorum. Onun yapmış olduğu kendi tercihidir. Ama ayrılmadan önce bana bir telefon açabilir ve Allah’a ismarladık diyebilirdi.”

Başkan Fikret Orman stadyumla alakalı olarak “Stadla alakalı çok konuşmak istemiyorum. Biz Türkiye’nin en eski camiasıyız. Biz oynayacağımız yere güzellik katarız.” dedi.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d