Browsing: Akatlar

Haber
Kartalhaber.com editörü Bilgehan Can’dan İçişleri Bakanı’na çağrı

Kartalhaber.com editörü Bilgehan Can’dan İçişleri Bakanı’na çağrı… Kartalhaber.com’da yazdıklarıyla gündem yaratan başarılı editör Bilgehan Can, İçişleri Bakanı’na seslenerek, “Gidin kamu vicdanı için araştırma yapın. Beşiktaş Belediyesi’ne böyle bir yardım yapılmış mı?” / Beşiktaş Haberleri

Haber
Küme düşen voleybolcular dövüldü mü?

Beşiktaş’ta sonunda bu da oldu. Ligden düşen Erkek Voleybol Takımı’nın Menajeri Burhan Bilir ile birkaç oyuncu önceki gece yarısı Akatlar’da dövüldü. Holiganlar siyah-beyazlıların üzerine boş bira şişesi fırlattı.

Gündem Haberleri
Beşiktaş’ta Düşler Akademisi

Türkiye Vodafone Vakfı, Alternatif Yaşam Derneği (AYDER) ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nın (UNDP) sektörel işbirliği ve Beşiktaş Belediyesi’nin lojistik ve kurumsal desteği ile, fiziksel ve sosyal açıdan dezavantajlı gençlerin hayata katılımlarını kültür sanat yoluyla desteklemek amacıyla kurulan Düşler Akademisi, verdiği eğitimleri tiyatro alanında da profesyonel platforma taşıdı.

Haber
Paralar ödenmiyor şampiyonluk gidiyor

Basketbolda yine kriz var.

Bayanlar play-off çeyrek final serisi ilk maçında Galatasaray ile karşı karşıya gelen Beşiktaş maçı 73-63 kaybetti ve Sarı-Kırmızılılar seride durumu 2-0 yaptı.

1 2