Spor HaberleriBJK Haberleri

Ersin Düzen Ahmet Nur Çebi’ye sordu: “Hani hoca aramıyordunuz?”

Henüz 1 ay önce Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin ‘Benim hocam var, Şenol Güneş gündemde yok’ diye yaptığı açıklamaları hatırlatan Futbol yorumcusu Ersin Düzen, Vole Youtube kanalında Önder Karaveli, Valerian Ismaël ve Beşiktaş yönetimi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“Hani hoca aramıyordunuz!?”

Ersin Düzen’in konuyla ilgili görüşleri

BEN DE MERAKLA BEKLİYORUM

Öncelikle hayırlı olsun. Sonuçta yeni bir teknik direktörün neler yapabileceğini hepimiz merak ediyoruz. Kendine ait bir oyun düzeni var. Bunu basın toplantısında da söyledi. 3-4-3′ ü uygulayacağını ifade etti.. Başarılı olur mu? Olmaz mı? Şu anda yorum yapabilmek mümkün değil tabii ki. Kimse için yapamam neticede. Ama ben de merakla bekliyorum. Nasıl bir oyun oynatacak?

 ÖNDER HOCA ÜZERİNDE BASKI YARATTINIZ

İkincisi şimdi hatırlarsan eğer seninle yayınlarımızda. Vincent Aboubakar’ın neden Beşiktaş’tan ayrıldığına anlama verememiştik. Ayrıca Önder Hoca’yla ilgili olarak, ilk etaptan itibaren özellikle Sayın başkanın ‘Beşiktaş’ın hocası Önder Karaveli‘dir. Biz bir hoca arayışı içerisinde değiliz’ şeklinde ve benzer birçok söylemi oldu. Ve ben her seferinde şunu söyledim: Bakın, bu açıklamalarla Önder hocanın üzerinde başka bir baskı yaratıyorsunuz. Taraftar nezdinde Önder hocayı farklı yorumlamalarına, farklı bir şekilde değerlendirmelerine neden oluyorsunuz.

HANİ “BEŞİKTAŞ’IN TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖNDER KARAVELİ”YDİ?

Başarısızlıkla sonuçlanan maçların ardından Önder Hoca giderek yıprandı. Şimdi ise maalesef Önder hoca, bir anda takımın teknik direktörüyken takımın antrenmanını izleyen bir teknik adam oldu. Yeniden eski görevine geri döndü. Hani hoca aramıyordunuz!? Hani, Beşiktaş’ın teknik direktörü Önder Karaveli’ydi?! Hani hiçbir şekilde sezon sonuna kadar başka bir teknik adamla değil Önder hocayla yola devam edecektiniz? Peki, Önder Hoca böyle bir ayrılığı hak etti mi? Beşiktaş’ta çalışıyor, devam ediyor. Ama A takımın teknik direktörü olarak böyle bir ayrılığı hak etti mi? Ben hak ettiğini düşünmüyorum.

Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi’den, 26 Mart’ta yapılan basın toplantısında “Portekizli Hoca ve Üzüm Bağı İtirafı”

26 Mart Tarihinde Valerien Ismael’e imza töreni düzenleyen Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi, daha önce Portekizli bir hocayla üzüm bağı nedeniyle anlaşılamadığını söyledi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, daha önce görüşülen Portekizli bir çalıştırıcı hakkında açıklama yaptı. Çebi, Portekizli’nin üzüm bağları ile ilgilenmek için zaman istediğini söyledi.

İSMİNİ UNUTMUŞ !

Ahmet Nur Çebi, şunları söylemişti “Portekiz’de bir hoca bakıldı. İsmini bilmiyorum. Adam bize şunu söyledi: ‘Ben şimdi Portekiz’de bağlarımla uğraşıyorum. Siz oynayın Trabzonspor maçını, ondan sonra gelirim’ Biz de tabii ki teşekkür ettik. Zaten isimleri ben pek bilmiyorum. Ben sadece 1 milyon mu 2 milyon mu alıyor, ona bakıyorum.”Ahmet Nur Çebi’nin ismini unuttuğunu söylediği Portekizli teknik adamın, Leonardo Jardim olduğu düşünülüyor. Çebi, çalıştırıcı için “Bizden yıllık 4,5 milyon Euro istedi. Ayrıca Portekiz’de şarap üretimi yaptığı bağları varmış. Şu an üzümleri ile ilgilenmesi gerekiyormuş.” dedi.

Haftalar önce gündeme gelmişti . . . Vincent Aboubakar gitti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu