Beşiktaş

Hüseyin Yücel: Emekli olmaya çalışan oyuncular almayacağız

Beşiktaş'ta 2. Başkan Hüseyin Yücel Hasan Arat'ın transferde stratejilerini açıkladı.

Beşiktaş 2. başkanı Hüseyin Yücel üst düzey transfer yapacaklarını ancak emekli olmaya yakın isimlerle görüşmediklerini söyledi.

Hüseyin Yücel: Çöp oyuncular almayacağız

A Spor’a canlı bağlanarak açıklamalarda bulunan Hüseyin Yücel “Şöyle bir durum var emekli olmaya çalışan oyuncular ile biz anlaşmaya çalışmıyoruz. Son kararı ya Türkiye ya da Arabistan olan oyunculara karşı biz daha çekimser davranıyoruz. Onların yerine daha genç, yarın öbür gün yararlanabileceğimiz, satabileceğimiz oyuncularla ilgileniyoruz. İlla ki bir kaç tane lider oyuncu lazım. Onlarla ilgili de çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Hüseyin Yücel taraftarlara sürpriz sözü verirken “Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Çöp oyuncular almayacağız abicim” dedi.

JOSE MOURiNHO’DA SÜREÇ YILAN HiKAYESiNE DÖNDÜ

Kartal’ın 2. başkanı, Jose Mourinho için de şu yorumu yaptı: “Süreç tam bir yılan hikayesine döndü. Yaptığımız teklifin 3-4 katı teklif geldiği için kabul etmek durumunda kaldı diye düşünüyorum. Beşiktaş’ın o maliyetlere çıkma ihtimali yoktu. Parası olmadığı için değil, maliyetin mantığı olmadığından dolayı.”

NationalTurk Haber

 

Razvan Lucescu “Hayır” dedi sırada Van Bronckhorst var

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu