Spor Haberleri

Feyyaz Uçar Semih Kılıçsoy’u satmakta kararlı!

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar Semih Kılıçsoy hakkında yine ilginç bir açıklama yaptı!

Feyyaz Uçar, Beşiktaş’a uzun yıllar hizmet edebilecek potansiyele sahip Semih Kılıçsoy’u ille de satmaya odaklı açıklamalarına devam etti!

Daha önce Trabzonspor ile oynanan maç sonrası yaptığı açıklamada siyah beyazlıların genç yıldızı Semih Kılıçsoy için “Elimizde tutamayacağız gibi görünüyor” ifadelerini kullanan Feyyaz Uçar, yine benzer sözler sarf etti.

Türkiye Kupası Çeyrek Finali’nde Konyaspor’a karşı alınan galibiyet sonrası Futbol Şubesi Sorumlusu Feyyaz Uçar ve Futbol Direktörü Samet Aybaba açıklamalarda bulundu.

Yapılacak transferler hakkında konuşan iki isim, genç yıldız Semih Kılıçsoy hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Hedeflerinin Muçi ve Al-Musrati gibi oyuncular almak olduğunu söyleyen Aybaba “7-8 yabancı oyuncu alınacağına, 2-3 tane kaliteli ismi tercih edeceğiz. 17 yabancı oyuncumuz var. Bu sayıyı düşürmek zorundayız. Cenk Tosun ve Salih Uçan ile önümüzdeki hafta görüşeceğiz” dedi.

Semih Kılıçsoy’un arkasından 6-7 genç ismin daha geldiğini belirten Aybaba altyapıdaki imkanları düzelteceklerini ifade etti.

Bir gazetecinin “Semih Kılıçsoy sizin gibi bir nesli Beşiktaşlı yapabilir mi, sizin gibi efsane olabilir mi?” şeklindeki sorusuna ise Feyyaz Uçar şu yanıtı verdi:

“Manchester Cityli de yapabilir.”

Feyyaz Uçar’dan çarpıcı açıklamalar: Biz pilot takım değiliz ! Aboubakar konusunda da hoca karar verecek.

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu