BJK HaberleriFulya DavasıSpor Haberleri

Beşiktaş’ta Faik Gürses ve Meriç Müldür göreve getirildi. Çebi büyük tepki aldı

Beşiktaş’ta Faik Gürses ve Meriç Müldür göreve getirildi

Beşiktaş; Başkan Ahmet Nur Çebi’nin basın danışmanlığı görevine Faik Gürses’in, kulübün iletişim direktörlüğü görevine ise Meriç Müldür’ün getirildiğini açıkladı.

HaberTürk gazetesinde spor servisi köşe yazıları yazan Meriç Müldür ve Faik Gürses’in görevlendirilmesi büyük tepkilere neden oldu.

Beşiktaş’tan yapılan Meriç Müldür ve Faik Gürses açıklaması şöyle;

Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin “Basın Danışmanlığı” görevine deneyimli Gazeteci Faik Gürses, Kulübümüzün “İletişim Direktörlüğü” görevine de deneyimli Gazeteci Meriç Müldür getirilmişlerdir.

Gürses ile Müldür’e çalışmalarında başarılar diler, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

Meriç Müldür Aziz Yıldırım’a yakınlığıyla da biliniyor

Beşiktaş’ın İletişim Direktörlüğü için Çeşme’de tatil yapmakta olan Meriç Müldür Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım’a yakınlığıyla biliniyor.

Meriç Müldür Fulya davası sırasında dava açan Beşiktaşlılardan ‘tekere çomak sokanlar‘ diye bahsederek “Yıldırım Demirören’den ise adamın yıllardır tahsil etmediği ve artık 100 milyon liranın da üzerine çıkan alacağı da var.” diyerek yazılar yazdığı da biliniyor.

Alınan bilgiye göre Ahmet Nur Çebi ve Başkan Yaşar Aşçıoğlu ile birlikte TİAB’da görev yapan Beşiktaş’ta Çebi’nin danışmanlığını da yapan Can Çobanoğlu’nun Meriç Müldür ile temasa geçtiği öğrenildi.

Sosyal medyada Ahmet Nur Çebi ve Meriç Müldür’e büyük tepki oluştu:

  • “Faik Gürses ve Meriç Müldür .. İletişim çağında bu deneyimli isimlerin katkısıyla müthiş bir iletişim başlatacağız. Umarım tanrı parçacığı Erdal Cömert de görev başındadır . Bu üçlü için Dream Team-Rüya takım benzetmesi dahi hafif kalır. Maşallah”

  • “Beşiktaşı resmen olabildiğince etkisiz ve vizyonsuz hale getiriyorlar. Ben açıkcası bu yönetimin sadece görsel olduğu düşünüyorum. Bir kurum ancak bu kadar sabote edilebilir altında yatan sebebi geçenlerde sancak kayyum diye ağzından kaçırdı. Başka bir sebep bulamıyorum.”

  • Beşiktaş’ın yeni iletişim direktörü koyu Fenerbahçeli Bravo Trabzon’lu Ahmet Nur Çebi Beşiktaşlılar olarak alkışlıyoruz! Divan Kurulu’nda Trabzonlular, evimizde stad’da Trabzonlular, şimdi de FB’li medya mensubu iletişimin başında hahahahha  

https://twitter.com/dellarabiabjk/status/1557769611969499137?s=20&t=AY-oKl_4GC6Lca97SSYjtw

“Trabzon’a, ilçesine, köyüne, Trabzonspor’a sevdalı Ahmet Nur Çebi”

Ahmet Nur Çebi ile Fulya müteahhiti Yaşar Aşçıoğlu beraber seçim kazanmışlar. Beşiktaş’ta ilginç bir Trabzon ve Beşiktaş hikayesi

Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Engin Baltacı Türkiye’nin gündeminde

FULYA DAVASI MESUT YILMAZ  YAŞAR AŞÇIOĞLU  ENGİN BALTACI AHMET NUR ÇEBİ  YILDIRIM DEMİRÖREN  FİKRET ORMAN

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu