BJKBJK HaberleriSpor Haberleri

Efsane başkan Süleyman Seba kabri başında anıldı

Beşiktaş Kulübü’nun Onursal Başkanı merhum Süleyman Seba, vefatının 8’inci yıl dönümünde Feriköy Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.

Son 3 başkan yoktu. Vekilleri vardı.

Yıldırım Demirören ve Fikret Orman döneminde yöneticilik yapan Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesisleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Kartal Yuvası ve Yerel Yönetim İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol, TFF ve UEFA ile İlişkilerden Sorumlu Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Erdoğan, Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, Seçme ve Sicil Kurulu Başkanı Şahabettin Önkol, Denetim Kurulu Başkanı Gökhan Tiryaki, BJK-KABATAŞ VAKFI Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Anıl Cansızoğlu ve Seba’nın ailesi, yakınları ve sevenleri anma törenine katıldılar.

Törende son üç başkan Yıldırım Demirören, Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi katılmazken, kendileriyle görev yapan vekiller anma törenine geldiler.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Engin Baltacı için suç duyurusunda bulunuldu

Beşiktaş Onursal Başkanı merhum Süleyman Seba için düzenlenen anma töreni, okunan duaların ardından sona erdi.

Törenin ardından; Engin Baltacı, Seyit Ateş, Umut Şenol, Tevfik Yamantürk ile Gökhan Tiryaki, Galatasaray Spor Kulübü’nün kurucusu Ali Sami Yen’in kabrini ziyaret ettiler.

Hürser Tekinoktay: “Herkesi her zaman aldatamazsınız!.”

NationalTurk Haber

Fikret Orman: “Bu raporun içinde fulya davası neden yok”

 

Efsane Başkan Süleyman Seba, kabri başında anıldı

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu