BJKBJK HaberleriFulya DavasıGünün OlayıHaberHürser TekinoktaySpor Haberleri

Hürser Tekinoktay: “Herkesi her zaman aldatamazsınız!.”

Beşiktaş eski başkan adayı ve Divan Kurulu Üyesi Hürser Tekinoktay, Ahmet Nur Çebi yönetiminin KMPG raporlarını dayanak göstererek Fikret Orman ve eski çalışma arkadaşlarına karşı Mayıs ayında dava açacağını iddia etti.

Hürser Tekinoktay Ahmet Nur Çebi yönetimin bu davayı Mayıs ayın sonunda yapılacak başkanlık seçiminde ve mali genel kurulda ibra olmak için kullanacağını söyledi.

Tekinoktay Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;
Beşiktaş JK yönetimine şimdiden hatırlatmakta fayda var. Sakın ola; Kongrede ibra olmak için, KPMG raporuna dayanarak, sadece Fikret Orman ve 2/3 arkadaşına dava açıp;
Beraber görev yapan Ahmet Çebi, Emre ve diğerlerine dava açmamazlık ve Fulya’yı unutturma yoluna gitmeyin. Kanmayız” dedi.

Paylaşımda “Herkesi bir zaman için aldatabilirsiniz, Bazı kişileri her zaman aldatabilirsiniz, Ama herkesi her zaman aldatamazsınız! Ben kimseyi hayatım boyunca aldatmadım!” sözünü de kullandı.

Tekinoktay ayrıca: “Fulya’da 2014 yılında tahkim ile buharlaştırılma yaşanmıştır. 2019 yılındaki tüm sözleşme ve gerçek dışı yapılan işlerin ibrası Yargıtay’ca bozulmuştur. Bu şekilde hem KPMG hem de sizin sorumluk tespit alanınıza girmiştir. 95 mil usd isteyeceksiniz mesele yok” diyerek adalet bakanlığını da mesajına ekledi.

Tekinoktay Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım;

Müslüm Gülhan: “Suç Beşiktaş Genel Kurulu’nundur.”

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu