GündemHaber

Devlet Bahçeli: “Beşiktaş’tan ayrıldım, bundan böyle Karagümrüklüyüm” Video

MHP lideri Devlet Bahçeli, “Hükümeti istifaya davet etmek, bir avuç fanatik ve holigan gruba sipariş verilmiş iç ve dış bağlantılı siyasi komplodur” dedi. “Beşiktaş’tan ayrıldığını” söyleyen Bahçeli, “Bundan böyle ben artık Karagümrüklüyüm” ifadelerini kullandı.

İnönü’de ‘istifa’ sesleri, istifa getirdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) düzenlenen grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Deprem felaketinin ardından tribünlerden yükselen “istifa” tezahüratları hakkında konuşan Bahçeli, “Türkiye’nin depremin ağır sonuçlarıyla kıyasıya mücadele ettiği süreçte Türk futbolunu lekelemeye, kutuplaşma dalgasını sahaya yansıtmaya çalışanlar alçakça bir kurgunun içinde.

Hükümeti istifaya davet etmek, bir avuç holigan gruba sipariş verilmiş iç ve dış zillet komplosudur. Tribünler çürük sloganların atılacağı mekanlar olamaz. Tribünler çürük siyasi sloganların atılacağı mekanlar olamaz. Kalabalıkların arasına sızarak devlete ve hükümete meydan okuyanların önce tespiti ardından da tecziyesi mutlaka yapılmalıdır” dedi.

“Türk sporu düştüğü karanlık dehlizden çıkarılana kadar yirmi üç yıldır üyesi olduğu Beşiktaş’tan ayrıldığını” anlatan Bahçeli, “Bundan böyle ben artık Karagümrüklüyüm. Karagümrük’e gönül veren bir kişi olarak hayatımı devam ettireceğim” ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli’nin “Ben artık Karagümrüksporluyum.!!” açıklamasından sonra  salonda hiç bir tepki olmaması dikkat çekti.

Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Engin Baltacı Türkiye’nin gündeminde

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu