Fanatik

Haber
Direkler arasında 1 numaralı dram: Tolga Zengin

Direkler arasında 1 numaralı dram: Tolga Zengin Geçen sezon Brugge, bu bu sezon da Sporting Lizbon karşısında yediği hatalı gollerle Beşiktaş’ı Avrupa’dan eden Tolga Zengin, Türkiye’nin gündeminde.

Haber
Jose Sosa hazır kıta!

Metalist Kharkiv’in hocası İhor Rakhayev, Beşiktaş’a transfer olan eski oyuncusu Jose Sosa’yla ilgili olarak FANATİK’e konuştu. Ukraynalı çalıştırıcı, “Onu mali kriz nedeniyle gönderdik. Orta alanın bütün bölgelerinde hatta forvette bile oynar. Beşiktaş’ta çok önemli işler yapacak” dedi.

Haber
Yemen Ekşioğlu bombaladı!

Yemen Ekşioğlu,Beşiktaş gündemini değerlendirdi.Beşiktaş gündemine ışık tutan Yemen Ekşioğlu,Fanatik gazetsinde yazdığı köşesinde,yönetimi eleştirip herkesin aklını başına alması gerektiğini vurguladı.

Haber
Beşiktaş’tan Almeida haberine yalanlama

Beşiktaş Kulübü, Fanatik gazetesinde yer alan ve Hugo Almeida’nın teknik direktör Samet Aybaba’ya ‘Senin yüzünden sakatlandım’ dediği iddia edilen haberi sert bir dille yalanladı.

Haber
Samet Aybaba’nın tavrı Oğuzhan’ın babasını çıldırttı

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba’nın sürekli futbolcular aleyhinde medyaya konuşması sonunda bir futbolcunun ailesini isyan noktasına getirdi. Oğuzhan Özyakup’un babası Muzaffer Özyakup Aybaba’nın açıklamalarının devam etmesi halinde sezon sonunda oğlunun Beşiktaş’tan ayrılacağını söyledi.

Haber
“Ben yapmadım Ersan yaptı”

İnönü’de dakika olmuş 81… 10 kişilik Karabük’e puan vermek mi sinir bozucu, yoksa teknik direktör Samet Aybaba’nın, hata yaptığı için Ersan Gülüm’ü kenara alması mı?

Haber
Çarşı’da kazan kaynıyor

Beşiktaş Denizlispor karşılaşmasında tribünlerde yaşanan kaosun ardından Cumartesi günü oynanacak Kasımpaşa maçı öncesi Çarşı karıştı.