Browsing: CAS

Haber
CAS’tan beklenen açıklama geldi

Dün akşam UEFA Avrupa Ligi Play-off turu rövanş maçında Tromsö’yü 2-0 yenerek saf dışı bırakan Beşiktaş’a CAS’tan beklenen kötü haber bu sabah geldi. Beşiktaş bu yıl UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele edemeyecek.

Haber
CAS duruşması başladı!

Beşiktaş’ın bu yıl Avrupa’daki kaderinin çizileceği Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’nde (CAS), UEFA ile olan davası başladı.

Haber
Ferrari skandalında Fikret Orman yönetimi de suçlu mu?

Eski futbolcusu Matteo Ferrari’nin CAS’ta açtığı davayı kaybeden ve 8 milyon euro ödemeye mahkum olan Beşiktaş’ta Fikret Orman yönetimi ile İtalyan futbolcunun avukatlarının 4 milyon euroya anlaştığı, ancak ödeme planında çıkan pürüzler nedeniyle karşı tarafın davayı çekmekten vazgeçtiği iddia edildi.

Haber
Beşiktaş Kulübü’nden açıklama!..

Beşiktaş Kulübü’nden “UEFA’dan Beşiktaş’a af” başlıklı haber ile ilgili açıklama yapıldı. Yönetim kurulu tarafından kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada, haberin gerçeği yansıtmadığı belirtildi / Beşiktaş Haberleri

Haber
Beşiktaş’tan Ferrari’ye karşı dava

Beşiktaş’tan Ferrari’ye karşı dava! Beşiktaş, sezon öncesi mağdur olduğunu belirterek sözleşmesini tek taraflı fesheden ve Spor Tahkim Mahkemesi CAS’ta dava açan Matteo Ferrari’ye karşı dava açtı.

1 2