Beşiktaş kongre üyesi Rüzgar Sağnak : Tolga Zengin’in açıklamaları eğer doğruysa tarihte görülmemiş zihniyettir

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Tolga Zengin’in Fanatik Gazetesi’nde Orhan Yıldırım imzalı açıklamaları sonrası Beşiktaş Kongre Üyesi Rüzgar Sağnak’tan açıklama geldi.

Orhan Yıldırım’ın haberine göre  Tolga Zengin’den gelen açıklama ”  Karius’un yediği hataları goller sonrası yöneticilerin de olduğu bir ortamda açtı ağzını, yumdu gözünü… 35 yaşındaki oyuncunun, “İki kolumu bağlasalar, Karius’un yediği şu golleri yemem. Onun yediği gollerin bir tanesini ben yeseydim, kıyamet kopardı. Ancak, ‘Sırf biz aldık, laf edilmesin’ diyerek her şeyin üstü örtülmeye çalışılıyor. Biz aylardır paramızı alamıyoruz ama çıtımız çıkmıyor. Ama diğerleri birkaç ay gecikme olunca hemen FIFA’ya gidiyorlar” sözleri sonrasında ipinin çekildiği bildirildi.

Rüzğar Sağnak : ” Doğruluğuna inanmak istemiyorum ”

Rüzgar Sağnak bu açıklamalar sonrası migroblog sitesi twitter’dan açıklamaların doğruluğunu sorgulayarak ele aldı. Sağnak ” Bu demecin yalan haber olmasını ümit ediyorum. Aksi takdirde aynı takımdan bir meslektaşın bunları söylemiş olması tarihte görülmemiş bir zihniyettir” dedi.

Siyah-Beyazlılar’da kadro dışı kalan oyunculardan biri olan Tolga Zengin’le neden bir anda ilişkilerin koptuğu ortaya çıktı. Loris Karius’un gelmesinin ardından kaleyi Alman eldivene kaptıran Tolga, bu sezon sadece 9 maçta görev yaptı.

Son karşılaşmasına da 11 Kasım 2018’de Vodafone Park’ta 2-1 kaybedilen Sivasspor mücadelesinde çıkan Tolga, bir daha hiç forma giymedi. Teknik direktör Şenol Güneş’in destek vermesine rağmen yönetimin kararıyla devre arası kampına alınmayan tecrübeli file bekçisinin biletinin, Karius’la ilgili sözleri sonrası kesildiği öğrenildi.

Şenol Güneş ne demişti?

Karius’un hatalı golleri yemesi sonrası teknik direktör Şenol Güneş, “Tolga Zengin olsa, hemen oynatırım. Karius yetenekli ama olmadı, şu ana kadar tutmuyor. Karius’un elektriği heyecanı donuk. Takıma ait olma konusunda eksikleri var, benim de hatam vardır tabii. Bununla veya diğerleri ile sezonu kapatacağız. Bu oyuncular bizim oyuncumuz. Tolga şu anda bizimle idmana çıkmıyor. O yüzden kapatayım o konuyu” ifadelerini kullanmıştı

Şok iddia: Şenol Güneş Kadıköy’e gitmek istemiyor, Fenerbahçe maçından sonra sözleşmeyi imzalayacak

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: