Spor HaberleriBJK Haberleri

Şok iddia: Şenol Güneş Kadıköy’e gitmek istemiyor, Fenerbahçe maçından sonra sözleşmeyi imzalayacak

Şok iddia: Şenol Güneş Kadıköy’e gitmek istemiyor,

Geçen sezon TFF ve MHK’nin Halil Umut Meler’le başlayan hakem atamalarıyla başlayan serüvene karşı müthiş bir mücadele örneği koyarak mucizeler yaratan ve Süper Lig’de şampiyonluğa ulaşan Sergen Yalçın bu yıl da Trabzonspor maçında Vida’nın bariz penaltı görüntüsünün saklanmasıyla başlayan süreçte inanılmaz hakem hataları ve atamaları sonucunda kaybedilen maçlar sonrası göreve devam etmeme kararı almıştı.

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın 10 kişi oynayarak kaybettiği Dortmund maçından sonra istifa ettiği 9 Aralık Perşembe gününden itibaren neredeyse her gün toplanan yönetim her defasında farklı isimleri gündeme getirdi.

Dün yapılan toplantıda ise “Yerli mi, yabancı mı?” sorusunun yanıtını 5 saat süren toplantıda son buldu.

Şenol Güneş’ “Beni assalar dahi kimse oraya götüremez

Camia içinden bazı kesimler “Zaten geçen yıldan beri Sergen Yalçın ile yönetimin yıldızı barışmamıştı. 1 Yıllık süreçte Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Şenol Güneş’in kulüpten ayrılması nedeniyle defalarca üzgün hissettiğini belirtmiş ve Şenol Güneş keşke Beşiktaş’tan ayrılmasaydı ifadelerini de kullanmamışmıydı ” böyle bir durum varken neden B ve C planları yok diye sorgulamaya başladılar.

Şenol Güneş Fenerbahçe maçından sonra sözleşmeyi imzalayacak

Bir kısım kesimde Şenol Güneş’in daha önce “Beni assalar dahi kimse oraya götüremez” ifadelerini hatırlatarak Şenol Güneş ile Ahmet Nur Çebi’nin daha önce Bakü’de görüştüklerini Ahmet Nur Çebi’nin zaten A planı olduğunu ancak Sergen Yalçın’ın bir kaç hafta sonra beklenen istifasının erken olduğunu ve Şenol Güneş’in Fenerbahçe maçından sonra sözleşme imzalayacağını ileri sürdüler.

Futbolistan: Şenol Güneş’in Fenerbahçe maçından sonra sözleşme imzalaması bekleniyor

Şenol Güneş İstanbul’da. Beşiktaş’ta görev yaptığı dönem ‘assalar Kadıköy’e gitmem’ diyen Şenol Güneş’in Fenerbahçe maçından sonra sözleşme imzalaması bekleniyor. Fenerbahçe derbisine kadar takımı Önder Karaveli, hazırlayıp Kadıköy deplasmanında takımın başında olacak. diyerek Şenol Güneş’in sözleşmesini twitter hesabından duyurdu.

Bir beşiktaş taraftarı da “Öyle bir yerde bıraktı derken enkaz bırakmadı. FB maçına iki maç kala bırakmasını kast ediyorum. Şenol Güneş‘e meydan okumadır bu. “Yüreğin yetiyorsa Kadıköy deplasmanına takımın başında çık ” mesajıdır. Bence yürek yetmedi ” diye durumu yorumladı.

https://twitter.com/ilkonbir3/status/1471037729903366144?s=20

Selim Kılıçarslan isimli bir Beşiktaş taraftarı ise “Şenol Güneş ile anlaşmışlar beyfendi Kadıköy deplasmanına çıkmak istemiyor belli ki, yönetimde top çevirip cuma gününe kadar vakit kazanacak. Zaten kamp kadrosu vs derken hafta biter. P.tesi lütfeder!!” dedi

Aziz Yıldırım: “Şenol Güneş Kadıköy’e geliyor, mavi giyiyor, bordo kravat takıyor, taraftarımızı tahrik ediyor. Bunu her zaman yapıyor”

 

Aziz Yıldırım: “Şenol Güneş’e saygı gösteriyoruz ama Şenol Güneş, Fenerbahçe’ye saygı göstermiyor. Kadıköy’e geliyor, mavi giyiyor, bordo kravat takıyor, taraftarımızı tahrik ediyor. Bunu her zaman yapıyor”

İnönü stadyumuna alınan ve olaylarla çıkartılan Trabzonsporlu taraftarlar büyük tepki topladı

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu