Beşiktaş İlçesinden HaberlerBJK Haberleri

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan’dan sert uyarı! Cezalara hazır olun

Beşiktaş ilçesinde yaşayan vatandaşların hayatlarını zora sokan, düşüncesiz araç sahiplerine cezalar geliyor. Yolun ortasına arabasını park edip giden şahıs nedeniyle 96 yaşındaki yaşlı kadını almak için ambulansın sokağa girememesi üzerine sert bir açıklamada bulunan Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, “Ceza yazarak size buralara park ettirmemeyi öğreteceğiz.” dedi.

İstanbul’un en yoğun bölgelerinden biri olan Beşiktaş’ta trafik sorunu günden güne büyürken, özel araçlarıyla gelenler de ilçeyi yaşanmaz hale getiriyor. Ne kaldırımda yürümek mümkün, ne de ambulansların, itfaiye araçlarının acil durumlarda sokağa girmesi mümkün. Beşiktaş’ta geçtiğimiz gün yaşananlar ise, artık yeter dedirti.

“Trabzon’a, ilçesine, köyüne, Trabzonspor’a sevdalı Ahmet Nur Çebi”

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan’dan ceza uyarısı

Geçtiğimiz akşam, 96 yaşındaki yaşlı kadın için gelen ambulans, sokağın ortasına kadar park etmiş bir araç yüzünden giremedi. Bu duruma ilçe sakinleri tepki gösterirken; Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan da sert bir açıklamada bulundu.

Önder Bakan, “Beşiktaş Çarşı’da eğlenmeye gelip burada yaşayan vatandaşlarımızın yaşam şartlarını zora sokan, 96 yaşındaki Hanım teyzemizi almaya ambulans giremiyor ise bu ayıp hepimizin.. Bizde ceza yazarak size buralara park ettirmemeyi öğreteceğiz. Peşin ödemelerde indirim var” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, daha önce de yolun ortasına motorunu bırakıp giden ve yaya geçişini engelleyen sürücülere uyarıda bulunarak, “Yolun ortasına motor bırakırsanız nereden alacağınızı da bilirsiniz artık, yollardaki yayalara saygı gösterelim” açıklamasında bulunmuştu.

Haber: Beşiktaş Medya Group / Buğurcan Baştuğ

NationalTurk Haber

Hürser Tekinoktay: Son Divan Kurulunda Olağanüstü Seçim Kararı Alınmalıydı

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu