Yok mu artıran? Yeni isim Van der Vaart

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ta 10 numara transferi adeta fala döndü. Quaresma, Sapara, Sosa, Deco derken son olarak Real Madrid’in kapıya koyduğu Rafael Van der Vaart ismi gündeme geldi.

Beşiktaş’ın yeni bombası belli oldu: Real Madrid’in yaptığı transferler sonrası boşa çıkardığı Rafael Van der Vaart…

Habertürk’ün iddiasına göre hafta başındaki yönetim kurulu toplantısında arkadaşlarına “Öyle bir bomba transfer yapacağım ki Türkiye bizi konuşacak” diyen başkan Yıldırım Demirören‘in gönlünde, Real Madridli yıldız var. Bu transfer için gözünü budaktan sakınmayan Demirören‘in, Hollandalı yıldızın 15 milyon euro tutan bonservis bedelini de ödemeye hazır olduğu öğrenildi. 10 numara transferinin salı gününe kadar netlik kazanması bekleniyor.

Bu arada Matias Delgado konusunda da geri sayıma geçildi. İspanya’da olduğu ameliyat nedeniyle ligin ilk yarısında oynaması zor gözüken Matias Delgado’dan verim alamayacağını düşünen siyah beyazlılar, Arjantinli’nin işi yokuşa sürmesine rağmen bu konudaki kararlılığını dün İspanya’da gösterdi. İspanya’da önceki gün başlan Yıldırım Demirören ile bir araya gelen Mustafa Denizli kesinlikle Delgado’nun sözleşmesinin feshedilmesini istedi. Demirören de bunu kabul etti. Denizli’nin başkana, “Yusuf çok iyi, ondan çok memnunum. Tello da ortada oynuyor ama onlardan birine bir şey olsa ne yapacağız? Şampiyonlar Ligi için ofansif özelliği fazla olan bir yabancı istiyorum” dediği öğrenildi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli , dünkü antrenman sonrasında camiayı sevindirecek cümleler kullandı. Gazetecilerle ayak üstü sohbet eden ve Delgado olayını “Özel durum” olarak nitelendiren tecrübeli teknik adam “Öncelikle bu özel duruma çözüm bulmalıyız. Arkadaşlar bugün (dün) veya yarın (bugün) transferde bir şeyler olabilir. Yarını bekleyin” şeklinde konuştu.

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: