Video: Cem Garipoğlu karantina odasında

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu, dün gece çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından ceza kanunundaki karşılığı ağırlaştırılmış müebbet hapis olan, “canavarca his sahikiyle çocuğa karşı adam öldürmek” suçlamasıyla tutuklanarak Maltepe Çocuk Tutukevi’ne konuldu.

Liseli Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun, tutuklu bulunduğu Maltepe Cezaevi’nde birkaç gün daha karantinada kalabileceği öğrenildi. Tek kişilik karantinada kalan Garipoğlu’nun, birkaç gün sonra normal koğuşa alınabileceği ifade edildi.

Garipoğlu’nun da aralarında bulunduğu mahkumlar için dün akşam tas kebabı, pilav ve üzüm, sabah kahvaltısında çay, peynir, tereyağı ve reçel,öğle yemeğinde ise peynirli makarna, barbunya ve çorba çıktığı öğrenildi.

Maltepe Cezaevi’ne konulan Cem Garipoğlu, geceyi karantina odasında geçirdi. Garipoğlu’nun davranışlarında bozukluk gözlenmesi halinde ertesi gün tek kişilik koğuşa konulacak. Normal olması halinde ise diğer çocuk mahkumların bulunduğu koğuşa alınacak. Cem Garipoğlu, 18 yaşını doldurduktan sonra başka bir cezaevine gönderilecek.

[media id=31 width=500 height=420]

Video: Süreyya Karabulut’un “Satanizm” iddiaları unutulacak mı?Video: Süreyya Karabulut’un “Satanizm” iddiaları unutulacak mı?

Cem Garipoğlu’nun teslim olmasının ardından onu kimin sakladığıyla ilgili belirsizlik sürerken gazeteci Cemil Baran’ın “Münevver Karabulut’u 6 kişi canlı canlı parçaladı” iddiasıyla birlikte geçtiğimiz aylarda…

Foto Galeri: Cem Garipoğlu ve Münevver Karabulut’un mutlu anlarıFoto Galeri: Cem Garipoğlu ve Münevver Karabulut’un mutlu anları

Korkunç bir şekilde öldürülen Münevver Karabulut ile katil zanlısı Cem Garipoğlu hakkında çok şey söylendi, yazıldı, çizildi. Geriye çiftin mutlu anları kaldı.

Paylaş:

Bir Yorum Yaz