Hayyam Garipoğlu

Gündem cem garipoglu yeni1
Cem Garipoğlu davasına da yetkisizlik kararı!

Cem Garipoğlu hakkında açılan davaya yetkisizlik kararı verildi. Cinayetin Bahçeşehir’de işlenmiş olmasını gerekçe gösteren heyet, dava dosyasının Bakırköy Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderilmesine karar verdi.

Gündem cem garipoglu yeni6131
Münevver Karabulut davasında yetkisizlik kararı

Mürevver Karabulut cinayetinde çocuk mahkemesinde yargılanacak olan Cem Garipoğlu haricinde Mehmet Nida Garipoğlu’nun da aralarında bulunduğu toplam 6 kişi hakkında açılan davada İstanbul 7. Ağır Ceza Mahkemesi yetkisizlik kararı verdi.

Gündem cemil baran adliye
Cemil Baran çark etti!

Münevver Karabulut cinayetinde arabulucu olduğunu söyleyen ve ortaya attığı birçok iddianın doğru çıktığı gazeteci Cemil Baran gözaltında tutulduğu Cinayet Büro Amirliği’nde verdiği ifadesinde söylediklerini inkar ederek gazetecileri suçladı.

Gündem cemill barann
Cemil Baran “Ahmetler”i açıkladı

Münevver Karabulut cinayetinin ardından yaptığı ilginç açıklamalarla gündeme gelen Gaziantepli yerel gazeteci Cemil Baran, “Ahmet’lerden birincisi Burgaz Rakı’nın muhasebe sorumlusu Ahmet Kavalcı, ikincisi de bir kurumdan emekli olmuş Ahmet Özkoca” dedi.

Gündem cemilbaran2
Cemil Baran durdurulamıyor!

Münevver Karabulut cinayetinin enteresan ismi Gaziantepli yerel gazeteci Cemil Baran ilginç açıklamalarına ve iddialarına devam ediyor.

Gündem cem garipoglu yeni6132
Adli Tıp raporu ile Cem’in ifadeleri çelişiyor

Cem Garipoğlu basına yansıyan sözlerinde; cinayeti kıskançlık yüzünden işlediğini, yalnız olduklarını ve ceset bavula sığmayınca da başını kestiğini söyledi. Ancak Adli Tıp raporu, bu 3 iddiayla çelişiyor.

1 2 3