Tevfik Yamantürk Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı oldu

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanlığı’na bir kez daha Tevfik Yamantürk seçildi.

Beşiktaş Kulübü’nde Divan Kurulu Başkanlığına çok tartışılan Tevfik Yamantürk seçildi

Onursal başkan Süleyman Seba  ve Divan üyelerine Amip dediği sözlerden dolayı çok tartışılan Tevfik Yamantürk Divan başkanı seçildi.

Vodafone Park’ta yapılan seçimde mevcut başkan Tevfik Yamantürk ile Yalçın Karadeniz ve Aydoğan Cevahir aday olarak yarıştı.

1298 divan üyesi 6 sandıkta oy kullandı. 1288 oyun geçerli olduğu 6 sandıkta da Yamantürk üstünlük sağladı ve toplamda 869 oy alarak bir kez daha divan başkanı oldu.

Diğer adaylardan Yalçın Karadeniz 399, Aydoğan Cevahir 20 oy aldı.

Tevfik Yamantürk, seçimin ardından yaptığı açıklamada, “Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı olarak bana ve arkadaşlarıma teveccüh gösteren divan kurulu üyelerimize teşekkür ederim. Oyunu alamadığımız her üyemizin fikrini de dikkate alacağız.” ifadelerini kullandı.

Tevfik Yamantürk Beşiktaş’ın borçlarını ödeyeceğini vaat etmişti

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk seçimden önce  “Beşiktaşlılara şunu vadediyorum, Beşiktaş’ın borçlarını ödeyeceğiz. Beşiktaş, bir Türk kulübü olarak kalacak. Bunu ısrarla söylüyorum. Aksi takdirde bu düzen devam edemez.” demişti.

  • Tevfik Yamantürk: “Ben Hürser Tekinoktay’a amip demedim, genel söyledim”

Tevfik Yamantürk: “Ben Hürser Tekinoktay’a amip demedim, genel söyledim”

Tevfik Yamantürk: Süleyman abiden özür diledim

Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba ile ilgili daha önce yaptığı açıklamalar yüzünden eleştirilerle karşılaşan Yamantürk, bu konuya da açıklık getirdi.

Üslubunun yanlış olduğunu söyleyen Yamantürk, “Süleyman abinin arkasına geçmişler bana ateş ediyorlar. Yanlış adama ateş ediyorlar. Ben bundan yılıp da geri adım atmam, yılıp da sipere yatmam.

Süleyman abiyle biz ölene kadar beraberdik. Yaşayan şahitlerimiz de var. Süleyman abi defalarca benim evime geldi. Eşim yemek yaptı. Yemeği beraber yedik. Beraber tatile gittik. Rahmetli babamla çok iyi dosttu. Benim Süleyman abiye söylediklerimde üslubum yanlıştı.

Ondan dolayı da Süleyman abiden özür diledim. O da kabul etti ki evime kadar defalarca geldi. Beraber tatile gidebildik ama söylediklerimde ben haklıydım. Keşke ben haksız olsaydım, o zaman sizinle şimdi şu görüşmeyi yapmıyor olurdum.

Sedat Peker’i tahliye eden eski savcı Engin Baltacı kimdir?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin son dönem Asbaşkan olarak ekibine kattığı Engin Baltacı, ilişkileriyle dikkat çekiyor…

Sedat Peker’i tahliye eden eski savcı Engin Baltacı kimdir?

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: