Tekinoktay’dan Çebi ve Gültiken açıklaması: Troller Çebi’ye de zarar veriyor

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Beşiktaş başkan adayı Hürser Tekinoktay, Artı TV’de katıldığı programda yaptığı açıklamaların sosyal medyada manipüle edildiğini belirten bir açıklama yaptı.

Tekinoktay’ın Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle;

“Tüm Kamuoyuna ve Beşiktaşlılara açıklamamdır.

Hepimizin bildiği gibi camiamız zor bir süreçten geçmektedir.

İçinde bulunduğumuz zaman zarfında, Beşiktaşımız son 19 yılın belki de en zor dönemini yaşamaktadır. Herkesin bu süreçte neleri doğru yapabiliriz diye düşünmesi gerekirken hala algı politikalarıyla zaman boşa geçirilmektedir. Bu algıların seçim döneminde yapılıyor olması da ayrıca manidardır.

2 gün önce katıldığım bir programda sorulan bir soruya vermiş olduğum cevabın, başı sonu kesilmiş halde sosyal medyada dolaştırılarak oluşturulmaya çalışılan algının amacı, bizleri ve bizlere inananları yıpratmaktır.

Mayıs ayındaki seçim döneminden beri yaklaşık 6 aydır ısrarla sorulan Ahmet Nur Çebi ile ittifak edip etmeyeceğimiz sorusu, katıldığımız programda yeniden sorulmuşdur. Vermiş olduğumuz cevap da nettir. Resmi belgelere 7 yıl boyunca birlikte imza atıp, kulübümüzün şimdi içinde bulunduğu duruma sebebiyet verenlerle nasıl ortak olunabilir ki şeklinde bir cevap verilmiştir .

Kulübümüzü olağanüstü seçime taşıyan şu anki başkanın televizyonlarda yakışıklılığını anlattığı röportajları olmuştur. Verdiğimiz cevabın devamında ironik bir cümleyle bu durum anlatılmıştır. Kendisinin belirttiği, sosyal medyada da sıkça dile getirilen yakışıklılığının bile kulübümüzün içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için yeterli olmayacağı vurgulanmıştır. Durum böyleyken bizim aklımızın ucundan bile geçmeyecek çirkin göndermelerde bulunan sosyal medya trolleri sayın Ahmet Nur Çebi’ye de zarar vermektedir.

Diğer bir husus da camiamızın sevdiği Ali Gültiken’in başkan adaylığıyla ilgili açıklamalarımız üzerinden yapılan spekülasyonlardır. Camiamızın değerli üyesini yıpratanlara karşı verilen cevap, yine algı politikasıyla aksettirilmeye çalışılmıştır. Ali Gültiken’e her zaman destek verebileceğimiz şeklindeki cümlelerimiz hala tekrarı izlenebilen yayında mevcuttur.

Camiamızın son 19 yıllık sürecindeki yanlış politikalar içerisinde yer alan hiç kimseyle bir arada yer almamız mümkün değildir. Bizler karanlıkların aydınlığa çıkacağı, yarınlarda hepimizin mutlu olacağı bir Beşiktaş için, el birliğiyle elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Bu zor günlerde Tüm Beşiktaşlıların , Beşiktaş’a daha bir sıkı sarılmalarını diliyorum.

Saygılarımla. ”

Paylaş:

Bir Yorum Yaz