GündemSpor Haberleri

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detaylar tek tek ortaya çıkıyor.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde saldırıdan yaralı olarak kurtulan ünlü avukatın şoförü Murat Bilmez’in annesi Fatma Bilmez, yaşananları tek tek anlattı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detayları, saldırıdan yaralı olarak kurtulan Mahmutyazıcıoğlu’nun şoförü Murat Bilmez’in annesi anlattı.

SALDIRI OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNEMEMİŞ

Sabah’ta yer alan habere göre oğluyla yaptığı görüşmede öğrendiklerini paylaşan anne Bilmez şöyle konuştu:

“Eline beline attı demişler öyle bir şey yok. Şafak bey böyle bir saldırının olabileceğini tahmin edememiş. Yoksa onları içeri almazmış. Mekana ona sormadan kimse giremiyormuş. Murat onlar içeri girdikten sonra yan masaya geçmiş. Konuşmuşlar ve para muhabbeti olmuş. Şafak bey eline beline atmamış.”

“ŞAFAK BEY VURULDUĞU İÇİN ŞAŞIRMIŞ”

Cinayet anına dair de “Direk sıkmışlar, masanın altından. Şafak bey şaşırmış zaten vurulduğu için.” diye anne Bilmez şöyle devam etti:

“Daha önce ise Şafak ile Murat göz göze gelmişler. Şafak bey ‘Problem yok’ gibi bir işaret yapmış. İlk kurşunu masanın altından sıkıyorlar. Öldürmeye geldikleri belli.”

“PİSİ PİSİNE ÖLDÜ”

Mekandakilerin masa örtülerini alıp tampon yaptığını söyleyen Bilmez ” İnsanlara da silahı tutmuşlar, o yüzden kimse bir şey yapamamış. Sonra Murat’ı tekrar kontrol etmişler, elinde silah var mı diye. Şafak bey pisipisine öldü. Ben ve oğlum çok üzgünüz.” diye konuştu.

“OĞLUMDA KALICI HASAR OLABİLİR”

Oğlu Murat Bilmez’de kalıcı hasar olabileceğini de söyleyen Bilmez “6 ay sonra belli olacakmış. 2 ay ayağının üzerine basamayacak…” dedi.

Dikkati Çekenler
NationalTurk Haber

Mahmutyazıcıoğlu’nun söyledikleri

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu