Ahmet Nur ÇebiBJK HaberleriSpor Haberleri

Ahmet Nur Çebi’den Emirhan İlkhan açıklaması: “1 milyon Euro’ya gidecekti…”

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, öz kaynaktan yetişerek Torino’ya giden Emirhan İlkhan hakkında açıklamalar yaptı.

Ahmet Nur Çebi: Emirhan İlkhan konusunda neden suçlandığımı anlayamıyorum

Emirhan İlkhan’ın Torino’ya transferinin perde arkasını anlattı. Emirhan’ın transferi hakkında konuşan Başkan Çebi, “Emirhan’ın ayrılığı konusunda sosyal medyada rüzgar oluşturuldu. Neden suçlandığımı anlamıyorum. Bir sağlıksız muhalefet var. 18 yaşını geçtiği anda bir futbolcu ile yaptığınız geçmişteki kontrat geçersiz. 17 yaşındaki biri ile 5 yıllık kontrat yaparsanız 22 yaşına kadar sizinle olacağını zannetmeyin.” dedi.

Ahmet Nur Çebi “Emirhan kalmak istemiyordu. 1 milyon Euro’ya gidecekti…”

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Emirhan İlkhan’dan transfere kadar birçok konuda açıklamalar yaptı. A Spor’da konuşan Çebi’nin sözlerinden öne çıkan ifadeler: “Kalmak istemeyen çocuğu, kimse Beşiktaş’ta tutmamı istemesin. Emirhan, menajerine yönlendirdi. 1 milyon Euro’ya çıkacaklardı, izin vermedik. Emirhan’ın ayrılığı konusunda sosyal medyada rüzgar oluşturuldu. Neden suçlandığımı anlamıyorum. Bir sağlıksız muhalefet var. 18 yaşını geçtiği anda bir futbolcu ile yaptığınız geçmişteki kontrat geçersiz. 17 yaşındaki biri ile 5 yıllık kontrat yaparsanız 22 yaşına kadar sizinle olacağını zannetmeyin. Bir menajer furyası var. Herkes bu işten oturduğu yerden nemalanmaya başlıyor.”

Ahmet Nur Çebi “Valerien İsmael’den çok memnunum. Teknolojiye önem veriyor”

Valerien İsmael’den çok memnunum. Gelecekte çok daha büyük hoca olacak. İlk basamak Beşiktaş olacak, hissediyorum. Çok dürüst, çok çalışkan, çok hırslı. Teknolojiye önem veriyor. 24 saatin, 18 saatini futbola ayırıyor. Şampiyon olmak istiyor.

FULYA DAVASI  |  MESUT YILMAZ   |  YAŞAR AŞÇIOĞLU  |  ENGİN BALTACI  | AHMET NUR ÇEBİ | YILDIRIM DEMİRÖREN  |  FİKRET ORMAN

Ahmet Nur Çebi ile ilgili diğer haberler

Şafak Mahmutyazıcıoğlu TELE 1’de bombaladı

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu