Ronaldinho yeniden gündemde

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Atletico Mineiro’da forma giyen Ronaldinho için sezon başı bir görüşme yapan Ahmet Nur Çebi’nin kapısı yine çalındı. Anlaşma sağlanırsa Brezilyalı’nın transferi, devre arası bitecek.

Hürriyet gazetesinden İsmail Er’in haberine göre Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Brezilyalı yıldız futbolcu Ronaldinho için girişimlerinin devam edeceğini yakın geçmişte dile getirmişti. Şimdi ise, sezon başında Atletico Mineiro Kulübü’nün onay vermemesi nedeniyle tıkanan görüşmelerin tekrar start alacağı konuşulmaya başlandı.

Dünyaca ünlü yıldız futbolcunun menajerliğini de yapan ağabeyi Roberto de Assis, Beşiktaş İkinci Başkanı Çebi ile bağlantı kurarak ay sonu İstanbul’a gelebileceğini dile getirdi. Bilindiği üzere siyah beyazlı kulüp, Ronaldinho’yu takıma kazandırmak için sezon başında Ah-met Nur Çebi aracılığıyla bir teklif yapmıştı.

Sözleşmesi aralık ayında sona erecek olan 33 yaşındaki Ronaldinho, geçtiğimiz günlerde idmanda sakatlanmıştı. Kontroller sonrası, tecrübeli oyuncunun sakatlığının kısa sürebileceği dile getirildi. Futbolcunun sağlık durumunu yakından takip eden Beşiktaş, anlaşma sağlarsa Ronaldinho’yu devre arası renklerine katacak.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: