Browsing: Ronaldinho

Haber
Ronaldinho Beşiktaş’a gelecek mi?

Kulübü Atletico Minerio ile sözleşmesini geçtiğimiz gün fesih eden Ronaldinho’nun yıllık ücretinde yarı yarıya indirime gittiği Brezilya basınında iddia edildi. Ayrıca menajerliğini yapan kardeşinin de tekrar Beşiktaş ile iletişime geçtiği yazıldı. Ancak Haziran ayında yaptığı açıklamada Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Ronaldinho’yu Beşiktaş’ın kapısından geçirtmem” demişti.

Haber
Beşiktaş’ı Brezilya’da rezil ettiler!

Ronaldinho transferinde şovmen Acun Ilıcalı’dan sponsorluk isteyecek duruma düşen Beşiktaş kulübü, Brezilya’da da dalga konusu oldu! Globosporte gazetesi Ronaldinho’nun benzerinin fotoğrafına ‘Ronaldinho Beşiktaş’ta’ başlığı attı.

Haber
Ronaldinho yeniden gündemde

Atletico Mineiro’da forma giyen Ronaldinho için sezon başı bir görüşme yapan Ahmet Nur Çebi’nin kapısı yine çalındı. Anlaşma sağlanırsa Brezilyalı’nın transferi, devre arası bitecek.

Haber
Ronaldinho transferi yattı

Beşiktaş’ın transfer etmek istediği dünyaca ünlü veteran yıldız Ronaldinho’nun menajeri İstanbul’dan ayrıldı. Ronaldinho transferi için yönetimle menajer arasındaki görüşmelerin olumsuz sonuçlandığı öğrenildi.

Haber
Ronaldinho’nun menajeri İstanbul’da

Beşiktaş yönetimi Ronaldinho transferi için çalışmalara hız verdi. Brezilyalı yıldızın menajeri ve abisi Roberto Assis siyah beyazlı kulübün davetlisi olarak İstanbul’a geldi.