Rıdvan Yılmaz Glasgow Rangers ‘a Transfer Oldu

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş ve milli takımın 21 yaşındaki sol beki Rıdvan Yılmaz Glasgow Rangers ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Beşiktaş ile yeni sözleşme imzalamayan Rıdvan Yılmaz Glasgow Rangers ile anlaştı. 21 yaşındaki sol bek yeni macerası için İskoçya’nın köklü kulübü Glasgow Rangers’ı seçti.

Beşiktaş ve Rangers, Rıdvan Yılmaz transferlerini yaptıkları paylaşımla resmen duyurdular.

Siyah beyazlı kulüpten yapılan resmi açıklamada Rangers’ın genç yıldız için Beşiktaş’a bonuslarla beraber 6.2 milyon euro ödeyeceği kaydedildi. Beşiktaş’tan Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, oyuncunun transferi için İskoç ekibin Beşiktaş’a 4 milyon Euro garanti ücret, 2 milyon 250 bin Euro şarta bağlı bedel ve oyuncunun sonraki transferinde Rangers’ın elde edeceği net transfer gelirinin yüzde 20’si verileceği belirtildi.

Rıdvan Yılmaz Glasgow Rangers Transferi

İskoç kulübü ise “Rangers, Beşiktaş’tan Rıdvan Yılmaz’la 5 yıllık sözleşme imzaladığını duyurmaktan mutluluk duyuyor” ifadelerini kullandı.

Rıdvan Yılmaz Glasgow Rangers için ne dedi?

Transferinin ardından konuşan Rıdvan Yılmaz, İskoç ekibine katıldığı için çok mutlu olduğunu belirtirken taraftarın karşısına çıkmak için sabırsızlandığını söyledi.

“Rangers, büyüklüğünde bir kulübe katılmaktan çok mutluyum ve yeni takım arkadaşlarımla tanışmayı gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum.

“Rangers taraftarları hakkında çok şey duydum ve onların önünde sahaya çıkmayı iple çekiyorum.”

Beşiktaş’ta geleceğin yıldızı denilen Emirhan ‘da Torino’ya gitti.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: