Beşiktaş’ta’Emirhan İlkhan Krizi’ taraftar tepkili

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Emirhan İlkhan Krizi, Taraftar Ahmet Nur Çebi‘yi istifaya çağırdı.

Beşiktaş’ta geleceğin yıldızı olarak lanse edilen Emirhan İlkhan’ın sözleşmesinde yer alan madde gereği İtalya’nın Torino takımına 4.5 milyon euro bedelle transfer olduğu iddiaları ortalığı karıştırdı.

17 Haziran’da 3 yıllık sözleşme imzaladı.

17 Haziran’da 3 yıllık sözleşme imzayı duyurduğu açıklamada kamuoyuyla paylaşmadığı serbest kalma maddesinin olduğu ortaya çıktı.

Beşiktaşlı yöneticilerin  3 yıllık imzayı duyurduğu açıklamada kamuoyuyla paylaşmadığı serbest kalma maddesinin olduğu ortaya çıktı.

Bir kaç önce yeni sözleşeme yapılan Emirhan’ İlkhan ın böyle düşük bir bedelle sözleşme yapılmasına ve satılmasına karşı çıkan taraftarlar sosyal medyada Başkan Ahmet Nur Çebi ve sportif direktör Ceyhun Kazancı’yı eleştiri yağmuruna tuttu, yönetimi istifaya davet etti!

Emirhan İlkhan, açıklama yaptı: Karar başkanımın!

Torino’nun Emirhan İlkhan’ın peşinde olduğu haberleri gündeme bomba gibi düşerken 18 yaşındaki orta sahadan Siyah Beyazlı camiayı rahatlatacak mesaj geldi. Genç yıldız, Başkan Ahmet Nur Çebi’nin vereceği karara göre hareket edeceğini vurguladı.

Ahmet Nur Çebi yönetiminin gelişiyle başlayan öz kaynak kıyımı devam ediyor.

İlk olarak öz kaynaktaki gençler ile birlikte Fatih Aksoy’un Alanyaspor’a verilmeleriyle başlayan süreç daha sonra Beşiktaş’ta parlayarak A Milli olan Dorukhan Toköz, Güven Yalçın ve Rıdvan Yılmaz ile devam etti.

Bu olaylar olurken Serdar Saatçi ve Ersin ile de soru yaşayan Beşiktaş’ta Emirhan İlkhan’ın bir kaç ay önce yeni yapılan sözleşmesinde yer alan madde gereği İtalya’nın Torino takımına 4.5 milyon euro bedelle transfer olur maddesi, Beşiktaşlı taraftarların çok büyük tepkisini çekti.

Ahmet Nur Çebi: ‘Anasının Evine Gitsin’ demişti.

Ahmet Nur Çebi, sözleşme uzatmayan gençlerle ilgili bir kaç ay önce ‘Anasının Evine Gitsin’ demişti.

“Gençlerle sözleşme konusu… İmzalarlar, zaten Beşiktaş’ı sevmeyip kontrat imzalamayacak çocuk varsa, anasının evine… Beşiktaş’ın kıymetini bilmeyeni, ben hiç bilmem.”

İşte Beşiktaş taraftarının Emirhan İlkhan’ın olası transferiyle ilgili görüşleri:

“Eyy ahmet nur çebi.!! Beşiktaş’ın gençleri ve geleceği nerde? Sana kim dedi 4.5M€ bedel koy diye? Yazmak zorunda mıydın? Seni kim zorladı? Niye 15-20M€ değilde 4.5M€? Emirhan ilkhan‘ın potansiyelinden haberin yokmu? Peki Futboldan anlamıyorsun danışmanların da mı anlamıyor?”

Belki fb 1-2 sene sonra arda güler’i 20-30 milyon euro’ya avrupaya göndericek bu sürede de katkı alacak ama biz arda ile aynı yaşta aynı yetenekte olan emirhan ilkhan’i daha hiç katkı almadan 4.5m gibi komik bir rakama veriyoruz. Bu içinize siniyormu? Bu apaçık ihanettir.. İSTİFA

Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Emirhan İlkhan - Medya Oluşum

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: