Philips markası birinci oldu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Philips markası birinci oldu

Philips markası Televizyonda tüketicinin en çok güvendiği marka olarak birinci seçildi.Philips markası, KalDer Tüketici Memnuniyeti Endeksi’nde birinci seçildi.

81 ilde 10 bin 812 müşteri görüşmesi ile bilgisayar destekli telefon anketi (CATI) yapılarak hazırlanan Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) çalışmasında, Philips, Televizyon kategorisi müşteri memnuniyetinde lider kuruluş olarak belirlendi.

Anket sonuçlarına  göre müşteri memnuniyetinde Philips markası birinci seçilirken, marka televizyon sektöründe büyük bir başarı elde etmiş oldu. Philips markası son 5 yılda 4 kez birinci seçilmenin mutluluğunu yaşarken, Philips Türkiye Genel Müdürü Elvan Özkal konuyla ilgili görüşlerini aktardı.

Philips Türkiye Genel Müdürü Elvan Özkal “Ürünleri ve hizmet anlayışıyla sektörde hep fark yaratma vizyonuna sahip ve 80’inci yılını geride bırakmış bir marka olarak, Philips’in ‘Sense&Simplicity’ mottosundan hareketle tüketicilerimizin hayatını kolaylaştıran, onlara fayda sağlayan, kullanımı kolay ve pratik ürünler sunuyoruz. Philips olarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak bizim öncelikli iş hedeflerimizden. Bu doğrultuda hayata geçirdiğimiz ‘Consumer Care’ projemiz ile de müşteri hizmetleri alanında mükemmel bir işleyiş sunarak, tüketicilerimiz ve sosyal paydaşlarımız için etkin bir satış sonrası hizmeti sunuyoruz. Bu proje ile asıl hedefimiz tüketicimize sadece satış döneminde değil satıştan sonra da yanında olduğumuzu hissettirebilmek. Philips için sadece ürünlerimizi satmak değil, tüketicilerimiz ile uzun yıllar sürecek bir dostluğa adım atmak önemli. Bu bağlamda da bizi 4 yıldır lider yapan tüketicilerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Share.

Leave A Reply